Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre megéri telefont...

Részletre megéri telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Iphone 11-ről lenne szó.

2020. ápr. 18. 23:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
88%

Kulon hozzaszolasok, de a te szavaid.

Az utobbi pedig nem talalt. Okostelefonom van regota. Es ezeket mindig az igenyeim szerint vettem, nem azert mert valami elkenyeztetett kamasz beszolt volna.

2020. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

"Kulon hozzaszolasok, de a te szavaid."


Persze, hogy az én szavaim, csak semmi közül nincs egymáshoz, mivel külön hozzászólások.


"Az utobbi pedig nem talalt. "


Akkor mégis miért irod, hogy " Erdekes modon nekem soha nem szoltak be. " ? Ha okos telefonood volt mindig is, akkor nem értem, hogy miért kellett volna beszólnia bárkinek is, vagy miért ezzel hozakodsz elő.

2020. ápr. 20. 17:51
 33/36 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoznék egy használt 7-es vagy 8-as készüléken. Én most vettem egy makulátlan 7 Plus-t a hardveraprón, hibátlan, az akksija is szinte fullos és csak 85 ezer volt.
2020. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
6%
Simán vedd meg részletre, ha az tetszik. Nekem is iPhone-om van, én is azt hittem 3 éve, hogy soha az életben nem veszek ájfónt... Pedig nagyon jó döntés volt. A párom hiperszuper galaxy s10-e 3 hónap után szar, nem hallani amit beszél a telefonba, az akksi is borzalmas. Szóval hajrá, vedd meg, nincs abban semmi szégyen. Más a kenyérpirítót meg a mikrót is részletre veszi...
2020. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Iphone 7-et meg 8-az semmiképp. Azok már túl régi készülékek. Pláne nem veszünk használtat... Ki tudja, ki hogyan használja, meg mire. Nem mennék bele a részletekbe :D
2020. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Részletre inkább ne. Anyagilag, nagy bukás.
2020. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!