Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok nekem olyan 80000-100000 között?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja vettem egy Samsung Galaxy A50-et, de nagyon nem vagyok vele megelégedve. Folyamatosan lefagy, akadozik, sokszor teljesen be van laggolva, ilyenkor használhatatlan, úgyhogy úgy döntöttem, hogy lecserélem.

Milyen telefont ajánlanátok ilyen árkategóriában, aminél nem lennének ilyen problémáim?

Netezésre, videóhívásra, játékokra kellene főképp.


2020. ápr. 28. 13:56
 1/7 MancsWolf ***** válasza:
Első körben próbálj egy gyári visszaállítást. Ha nem javul akkor pedig szerviz. Ez nem természetes működés. Szintén A50, gyors, gördülékeny, nem fagy de még mikro lagg sincs ( gyáriakkal együtt 471 appom van), akksi 7-9 óra kijelző időt bír. Android 10 óta gyak tökéletes.
2020. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért most a legjobb választás egy Huawei p40 lite (80 az emagon). Persze csak akkor, ha megvagy Google nélkül.
2020. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rendben, még akkor megpróbálom a visszaállítást, hátha segít.

2-es, hogy érted a google hiányát?

2020. ápr. 28. 16:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként én is csodálkoztam, hogy ilyen rossz a telefonom, mert vásárlás előtt sokat tájékozódtam és szinte csak jó véleményeket hallottam/olvastam róla.

Nekem hozzád képest egyáltalán nincs sok appom (gyárikon kívül 26).

2020. ápr. 28. 16:15
 5/7 MancsWolf ***** válasza:

Ha még nem tetted frissítsd Android 10 re és utána gyári visszaállítás. Nem szabadna így viselkednie. Ha nem javul akkor szerviz.


Kettes úgy értette hogy a kereskedelmi embargó miatt Huawei nem használhat Google termékeket a stock androidra húzzák rá EMUI-t. Azaz nincs GMS, Play áruház, natív Google appok. De minden pótolható. GMS helyett HMS van, Play áruház helyett Huawei Store. Ha valaki rugalmas és nem ragaszkodik a megszokotthoz minden teljes mértékben pótolható.

2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 470 az baromi sok!

Rengeteg bloatware lehet a rendszerben.

2020. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MancsWolf ***** válasza:
#9 Nem. Ebből saját app 147, többi meg rendszer. Minden egyes funkció egy külön app Samsung esetében.
2020. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!