Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hogy megkapjam/“...

Mit csináljak hogy megkapjam/“megérdemeljem”?

Figyelt kérdés

Egy új telefont szeretnék a szüleimtől kérni(iPhone 11 vagy 11pro).A mostanival semmi bajom nincs azon kívül hogy nem érzékeli az ujjlemyomatot nem működik a nèmitó gomb(vagy mi az(tudjátok elcsúsztatjátok és akkor silence módba megy ha meg vissza csúsztatod akkor nem(WoW))a hátlap az ellégé karcos ès a széle meg be van kicsit “nyomva” pár helyen(mikor kiesett vlk kezéből)nincs rajta IOS.13...most egy 6-osom van...:’Dó és sose volt “saját” telefenom,mindig “örököltem”...először volt apukámé(kb 2-3-4 évig utána volt anyumè 1/2-1 évig és mag kaptam én)

Szüleim úgyis azzal jönnének hogy “majd ha kitűnő leszel” (most megyek 7.-be)

Gondolkodtam azon hogy nem kérek most mikulásra/karácsonyra semmit (nem mintha kaptam volna eddig is valami nagy összeget érő akármit)névnapra se semmit és szülinapra(jövő nyáron van) max kérek majd körmöt életembe először(oszt.társaimnak már 11 évesen volt körmük szval ne szóljatok le :D)és megpróbálok vlm. diákmunkát keresni(egyik ismerősöm volt 14 èvesen hátha én is találok majd valamit)suliból is próbálok majd jobban teljesíteni(most 5 4-esem lett)viszont sztm. nehéz lesz mivel jön be 4 új tantárgy😂

Meg azon gondolkodtam hogy eladom a mostani telefonom...ez úgy mennyit érne?(mármint ha eladom)

Még egy kérdés...mennyire menne le az ára?(a 11-nek)



2020. júl. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
20-as ,látom neked is a “rossz” szúrja ki a szemed
2020. júl. 12. 23:22
 22/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak realista vagyok!
2020. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
83%

"Még egy kérdés...mennyire menne le az ára?(a 11-nek)"

Ha ezt nem tudod megnézni interneten akkor neked tényleg nem kell ilyen kibeb!@#$tt drága telefon.

2020. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
83%

ėn mondjuk megmondanåm hogy ,nem kapod meg ezt telefont ,csak azėrt biztos nem mert az osztålytársaidnak is az van,nålam kizåro ėrv ha újat akarsz akkor 7 megnėzük mennyi azt esetleg megkaphatod .


fura 2 majdnem felnőtt fiam van de soha nem nyåvogtak hogy nekik legdrågåbb telefon kell ,meg iphone legujabb .

lånyom 10 ėves sem követelözik ,semmiėrt.

2020. júl. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
60%

"Azért szeretnék IOS-t mert nekem 1.már megszoktam 2.nem tudnék könnyen rászokni az Andoidra"


Akkor miért nem elég egy Iphone SE 2020?


És érdemes lenne átszokni androidra,mert elég nagy az árkülönbség,amit egy iphone 11 nyújt=egy 3 éves androidoséval

Ips kijelző 250ezerért😂

2020. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

7-es:nálunk se lehet...be kell adni a telefonokat egy kosárba amit elvisznek az igazgatóiba nap végéig...

Nagyon bírom hogy mindenki azt veszi ki ebből hogy én az osztály társaimnak szeretnék flexelni vele💆🏽‍♀️

Esetleg valaki aki a kérdésre adna választ vagy csak olyanok vannak akik ezt veszik ki belőle és nem látják a “jót” amit írtam,ha igen akkor nem is érdemes “VÁLASZOLNI”...köszönöm 😊

2020. júl. 13. 11:14
 27/44 anonim ***** válasza:
57%
Kérj tőlük egy Xiaomi Redmi note 9 pro-t. Azzal mi a bajod?
2020. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező tudod mit jelent az hogy flexelni?


Amúgy meg mi az a meggyőző érv ami miatt neked csakis ez a telefon kell és egy olcsóbb nem jó?

2020. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Hülyének hülye nem vagyok ahoz hogy tudjam mit jelent a flex :|
2020. júl. 13. 11:57
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, örülj, hogy a műkörömre még nem ugrott rá senki :D


Egyébként itt mindenki a kérdésre válaszolt, a szüleidnek nem kötelessége csúcsmobilt venni, ahhoz meg még igencsak fiatalka vagy, hogy diákmunkát végezz. Úgyhogy egy lehetőséged maradt, be kell érned egy középkategóriás mobillal, amihez megint csak kaptál itt tippeket.

2020. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!