Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hogy megkapjam/“...

Mit csináljak hogy megkapjam/“megérdemeljem”?

Figyelt kérdés

Egy új telefont szeretnék a szüleimtől kérni(iPhone 11 vagy 11pro).A mostanival semmi bajom nincs azon kívül hogy nem érzékeli az ujjlemyomatot nem működik a nèmitó gomb(vagy mi az(tudjátok elcsúsztatjátok és akkor silence módba megy ha meg vissza csúsztatod akkor nem(WoW))a hátlap az ellégé karcos ès a széle meg be van kicsit “nyomva” pár helyen(mikor kiesett vlk kezéből)nincs rajta IOS.13...most egy 6-osom van...:’Dó és sose volt “saját” telefenom,mindig “örököltem”...először volt apukámé(kb 2-3-4 évig utána volt anyumè 1/2-1 évig és mag kaptam én)

Szüleim úgyis azzal jönnének hogy “majd ha kitűnő leszel” (most megyek 7.-be)

Gondolkodtam azon hogy nem kérek most mikulásra/karácsonyra semmit (nem mintha kaptam volna eddig is valami nagy összeget érő akármit)névnapra se semmit és szülinapra(jövő nyáron van) max kérek majd körmöt életembe először(oszt.társaimnak már 11 évesen volt körmük szval ne szóljatok le :D)és megpróbálok vlm. diákmunkát keresni(egyik ismerősöm volt 14 èvesen hátha én is találok majd valamit)suliból is próbálok majd jobban teljesíteni(most 5 4-esem lett)viszont sztm. nehéz lesz mivel jön be 4 új tantárgy😂

Meg azon gondolkodtam hogy eladom a mostani telefonom...ez úgy mennyit érne?(mármint ha eladom)

Még egy kérdés...mennyire menne le az ára?(a 11-nek)



2020. júl. 12. 19:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

mert egy nokedlinek nem fognak 400 ezres telót venni a szülei mert minek

ugyse fogsz rá vigyázni

mert nem fogod fel h ez mennyi pénz

2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

#33/41


Semmi közöm a családi döntéseitekhez, de így nagy általánosságban még azt a 160 000-et is sokallom. Persze, ha van pénz a családi kasszában és megbízható a gyerek és ez az "álma" akkor érthető. Én ha öcsémnek kellene vegyek telefont, akkor egy 80 000-est vennék, annak is úgy örülne :D, tudna rajta Brawl Starozni, böngészni a neten és szép képeket készíteni, eléggé fluidan megy már az alsó-közép kategóriás telló is, szóval mindenre elég egy gyereknek.

2020. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj meg de csak azert mert a tobbi gyereknek draga telefonja van nem kellene utanoznod oket meg a 11 es kb ilyen 300 ezer ft ujonnan
2020. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
28%

"kikapják a kezedből"

erre a következő mondat:

"vegyél iphone 8-at" és at nem fogják esetleg kikapni? ...

"Vegyél iphone se 2020-at" - de miért? Az,pont olyan szar mint egy iphone 7 kb.

"vegyél iphone 7 telefont" miért venne? Ha 6s e van most? az úgy nem igen érné meg.


"van olyan ember akinek 300 ezer a havi fizetése" és kitérdekel a többi ember?


A kérdező tudja kb,h mennyit keresenek a szülei...

De ki nem szarja le,hogy a Józsi bácsi milyen csóró,h csak 300 ezret keres?



Nekem is a régi telóm bevolt horpadva mert leesett a kanapéról,tokban.

Ugye egyből írta a többi ember,h akkor nincs még semmi baja.

LoL csak nem tudja lenémítani mert oda esett épp,vagy szar is lehet tőle a gomb,de az még nem baj.



Ha olcsóbb telefont akarsz ami ios akkor az iPhone x.-et tudom ajánlani NEM xR mert az xar.



Ha meg android akkor OnePlus 8/8Pro vagy 7T Pro

2020. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!