Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek, ha...

Milyen telefont vennétek, ha most állnátok mobil vásárlás előtt ?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, de fogalmam sincs milyet vegyek. Android vagy Ios teljesen mindegy.

2020. júl. 14. 17:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Valami Xiaomi-t.

Viszonylag olcsó és jól működik. Csak dicsérni tudom!

2020. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egy Huawei P30 Lite-om van. Imádom! Tripla kamerás, és minden van rajta, ami a régi telómon nem volt. Akciósan lett amúgy véve. :)
2020. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Alma vagy Samsung
2020. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%

Xiaomi - ha tényleg occsóság a fontos és funkciók.

Huawei/Honor nem, nagyon nem sajnos.

Samsung telefonok nagyon tutik.

Alcatel, Motorola, LG, ilyenek.


Igényeket nem írtál amigy

2020. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Nekem egy Huawei P20 Lite-om van, jelenleg meg vagyok vele elégedve. Én is akciósan vásároltam (a maga idejében).

Talán karácsonykor, vagy jövőre tervezem lecserélni.

Hogy pontosan milyenre, azt még most nem tudom, de vagy a Xyaomi csúcskészülékei, vagy pedig az OnePlus készülékek jöhetnek szóba.

2020. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

5-ös, nekem maximum akkor lesz lecserélve a kis Huawei-em (nem is olyan kicsi), ha meghal, vagy nagyon halódik. Az előző ami egy ZTE Firefox volt, 8 évig bírta. Még múködik, de már nagyon idejétmúlt és lassú is. Szerintem a Huawei nem rossz, nekem is húgom segített, ő ért a telefonokhoz. Olyat választott, amit ő is szívesen használna. Idén március óta használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Könnyű kezelni, praktikus, nagy kijelzőjű, gyorsan tölt, lassan merül az aksija és gyors maga a készülék is. Ja és Androidos.

2-es voltam. :)

2020. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha sokat használod: Samsung
2020. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Én mindenképpen samsungot vennék.
2020. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Valamilyen Samsung. Most is az van. 2 éves elmúlt. Azóta nem néztem, milyenek vannak. De totál elégedett vagyok, a következő is Samsung lesz.
2020. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
Motorola one vision 2 hónapja kaptam .számomra tökéletes.
2020. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!