Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek, ha...

Milyen telefont vennétek, ha most állnátok mobil vásárlás előtt ?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, de fogalmam sincs milyet vegyek. Android vagy Ios teljesen mindegy.

2020. júl. 14. 17:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

Na fussunk neki mégegyszer...

"Ezt mindenhova leírod, hogy mindenki, aki 150en felül vesz telefont, az egy idióta és feleslegesen költi a pénzt? :D"


Remélem, sikerült helyesen értelmezni a mondatot. De ha nem, leírom:

TE, nem én, mindenhova odaírod, hogy felesleges ilyen-olyan drága telefont venni, és mindenki hülye, aki nem így tesz.


Ezt NEM én mondtam. Itt te vagy az egyetlen, aki bárkit is idiótának nevez, én egy egyszerű kérdést tettem fel.

2020. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

21


Ne szenvedj már, kijött a lovadból a cucc, ez vagy;)


Itt a 19hsz-ben:DDD

Másokat meg a 15hsz:DD

2020. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
Édes istenem...
2020. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
#23, ne foglalkozz vele, a #22 az idióta, hajtja a saját igazát, és fel sem tűnik neki, hogy mindenki őt pontozza le! Akkor szerinte ő a normális és mindenki más hülye??? Felyben komoly gondok vannak nála!
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

24

De te a normalitás királya vagy s véletlen sem az udvar bolondja:DDD

2020. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!