Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyünk?...

Milyen okostelefont vegyünk? 40-50 ezer forint.

Figyelt kérdés

Egy eddig butatelefont használó személy szeretne okostelefonra váltani. Még csak most ismerkedne vele, nem tudni mi lesz belőle, lehet, hogy egy olcsóbb telefon tudását sem használja majd ki. Én viszont szeretném, ha nem csak papírnehezéknek lenne jó a telefon, ha kell, azért gördülékenyen lehessen használni. Ne az legyen az első élménye, hogy az okostelefonok használhatatlanul lassúak.


A legtöbb telefont a 40-50 ezres árkategóriában pedig nagyon lehúzzák. "Gyenge hardver, több másodperc, mire történik valami. Még akár jó is lehetne, ha a 37 ezres ár helyett csak 20 ezerbe kerülne. (LG K22) Pár ezresért drágábban sokkal használhatóbb telefonokat lehet kapni."

Ezeket a telefonokat keressük.



2021. febr. 1. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Redmi 9-et mondanám.


[link]


Esetleg Galaxy A20e: [link]

2021. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A Xiaomi telefonok árérték arányban szerintem a legjobbak. Emellett szerintem egy kezdőnek nagyon jó telefon lehet. Könnyű a használata, a kamera is jó.
2021. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez a több másodperc, mire valami történik erős túlzás. Átlagos használatra egy 20ezres telefon is elég!
2021. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Xiaomi
2021. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Realme C3, Alcatel 1s 2020, Alcatel 1SE, Samsung A20e.
2021. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alcatelt nehogy 😅 bekapcsoltam a zsir uj alcatelt es lassabb volt mint az olcso gagyi samsungom 2 ev utan... es masoktol is hallottam ugyanezt.. en kihagynam az alcateleket
2021. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!