Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben melyik iphone lenne...

2021-ben melyik iphone lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Most kifejezetten csak iphone-ról van szó így ne ajánljatok mást!

Idén tervezek venni egy új modellt mert az előzőt sikeresen vízbe ejtettem (iphone 5s) és nem merem használni, most van egy tartalékom azért.

Szeretnék sok tárhelyet mivel legnagyobb is csak 32 gb volt ami elég hamar betelt nekem, sok játékot, zenét, appot töltenék rá meg sokat fotóznék vele, főleg éjszaka, meg videózni a természetet.

Néztem a modelleket de nem tudok dönteni, élőben még nem láttam egyiket se de tervezem megnézni.

Szeretném ha azért elférne kényelmesen akár egy kézben, mert elegem van a nagy mobilokból.

Pénzileg mindegy lenne, mert ha olyat mondtok akkor szívesen gyűjtök még rá.

Új sim kártyát fogok bele venni, meg új itunes, icloud fiókot is csinálok hozzá mert teljesen új mobillal szeretnék kezdeni, meg persze veszek hozzá majd üvegfóliát, tokot, és ami kell hozzá.

Használt mobilt nem szeretnék venni, mert most kifejezetten új mobilra gyűjtenék.

Melyik iphone lenne jó választás idén?



2021. febr. 28. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.Köszi :D

csak mindig odajönnek hogy segíthetek azt mondom csak nézelődök még :D

2021. febr. 28. 18:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát basszus az a dolga, hogy segítsen és a fizetésük is több lesz attól, hogy ha eladnak valamit! :)
2021. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12.tudom de kb minden üzletben ez van :D...

Na majd elmegyek megnézni szerintem az se lesz a jó vagy a mini

2021. febr. 28. 19:01
 14/14 anonim ***** válasza:

4,8-as vagyok.

A 12 mininek 5,4-es a képernyője,a 12 pronak pedig 5,8-as az se-nek pedig 4,7, de mivel ott van home gomb így az is kb 5,2, 5,3 kb.Igazából a 12 újabb és tovább fogja kapni a frissitéseket,de a 11 pronak 3 kamerája van (Másiknak 2)tehát jobban fotóz és a 11 pronak jobb az aksija.A 11 prot azért vették ki az Apple hivatalos oldalának kínálatából, mert konkurenciát tenne a 12 minire.De még azt is bőven találsz emag,alza stb... helyeken.KB ugyanannyiba kerülnek asszem,de én ezt a 2-őt ajánlom neked 64 talán 128 gb változattal.Akármelyiket választod boldog leszel vele és hű társa lesz neked legalább 5 évig(Mondja az aki 6 évig használt iPhone 6-ot és másfél honapja egy boldog XR tulajdonos)

2021. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!