Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefont, mobilne...

Hogyan lehet telefont, mobilnetet venni március 8-tól?

Figyelt kérdés
Egy ideje már kéne venni okostelefont, mert ami van, az már több éves(2014nél régebbi). Eddig mobilnet nélkül voltam, de egyre inkább érzem, hogy kell mobilnet. De dolgozok, ami 12 órát jelent. Így számomra marad a holnap(amikor reggel 6kor van vége a munkának), meg utána egyetlen egy nap.
2021. márc. 4. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A kormány jó szokásához híven csak a legutolsó pillanatban fog részleteket elárulni, azaz majd holnap. Nem akarok belemenni, ez is a politikájuk része, bizonytalanságban kell tartani az embereket, majd az utolsó pillanatban szembesíteni a tényekkel, így sokkal többen hajlamosak a "megmentőt" látni bennük. Ez egy réges-régi politikai trükk, amivel már jópáran éltek a történelem során. De ez már a politika, illetve a pszichológia tárgyköre.

Nem lehet biztosra tudni semmit, de úgy sejtem, a szállítmányozás ezután is működni fog, és végső soron a futárszolgálatok is ide tartoznak.

2021. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11: leginkább azokkal (de nyilván nemcsak azokkal) b*nak ki, akik nem laknak rendesen otthon, hanem valahol albérletben, nemrég költöztek munka miatt és csak kevés ruhát, stb-t vettek maguknak. Nemcsak bulikázás miatt lehet járni a plázákat, hanem pl. venni pizsamát, ha a táskába az nem lett betéve.(Nem, nem rád értem, de többen úgy vannak vele, hogy plázába csak bulika, meg találkozgatások miatt megy az ember.)
2021. márc. 4. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!