Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csapódik ki a töltő?

Miért csapódik ki a töltő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6. generációs iPad. És van egy töltője, ami folyton kicsapódik. Először még az eredeti töltője volt meg, ott is tapasztaltam ezt. Az a töltő meg volt törve, ezért ki kellett cserélni egy új Apple töltőre. Az új töltővel nem volt először még gond, de aztán az is megtört, és mostmár egyre gyakrabban csapódik ki a konnektorból. Először még csak a konnektorból csapódott ki, de mostmár az iPadből is kicsapódik, ezért mostmár akkumulátor problémára gyanakszom, mivel egyértelmű, hogy az akkumulátor csapja ki magából a töltőt, de egyszerre a töltőfej is kicsapódik a konnektorból. Ez úgy történik, hogy fent hagyom éjszakára töltőn, aztán mikor másnap megnézem, hogy hány %-ra töltődött fel, 80 vagy 90 valahány %-ot mutat, és azt veszem észre, hogy konkrétan az asztalon ott hever az iPad mellett a töltő, és a töltőfej a konnektorból, illetve a töltő másik fele az iPad-ből ki van csapódva tiszta erővel. Ez egyáltalán, hogyan történik, mi a hibás (töltő, akkumulátor, vagy mindkettő), illetve, hogyan lehetne a problémát orvosolni? Szervíz kell neki mindenképp? Csak hozzáértő válaszokat kérek! Esetleg aki Apple szervízben dolgozik, vagy az Apple supportnál, tudna a kérdésemre választ adni? Illetve tapasztalt valaki hasonló hibát? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 19. 16:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

igen....

anyád! látta....

ha a muter ennyire szemfület akkor legközeledd csináljon róla videót!

2021. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy látta, hogy kicsapódott a töltő, de a kísértetek láthatatlanok, tehát azt nem láthatta, hogy valójában egy kísértet húzta ki.

11-es ez jó lenne, de a kísértetet a videón sem lehet látni.

2021. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Gyakori Kérdéseken nem a legértelmesebb emberek vannak, de könyörgöm! Nincsen semmilyen kísértet a házban, légyszives, normális válaszokat írjatok! És nem lehet levideózni, mert ez kiszámíthatatlan, nagyon gyorsan, és hirtelen történik.
2021. márc. 23. 22:58
 14/56 anonim ***** válasza:
59%

Villamosmérnök vagyok. Ennek megfelelően kaptál értelmes választ. A sértésed felett pedig elsiklom...

Most pedig menj aludni anyyád! majd vigyáz az álmodra. Jó éjt!

2021. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

Magyarul letudnád írni mi történt?

Mit kell értenünk azon, hogy kicsapódik????

2021. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kicsapódik?

Az lehet, hogy szar a töltő "kisebbik" vége, és kicsúszik az Ipad-ből, viszont hogy valami kihúzódjon a konnektorból, olyanról én még nem hallottam :D :D

A levideózás tényleg jó ötlet, és lenne is hozzá egy javaslatom, hogy hogy csináljátok meg, de mivel már többször is lehülyéztél, ezt az ötletet most nem osztom meg Veled.

Ui.: Telefonnal még nem történt ilyen?

2021. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

"nincs ott velem senki"

"anyám látta"

Ellentmondást vélek felfedezni,felodanád ezt számomra? Nyilván tévedek.

2021. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé szellemi toprongy a kérdező.
2021. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

23:09 válaszolónak: Ha ön tényleg villamosmérnök lenne, nem így beszélne.

23:12 válaszolónak: Már leírtam, hogy mit jelent a kicsapódás. Tehát az iPadből a töltő, és a konnektorból a töltőfej egyszerre kiugrik. Olyan, mintha kirántódna. De így teljesen egyszerre a kettő.

17:56 válaszolónak: Igen, a kisebbik része valószínüleg kicsúszik az iPadből. Attól, hogy még nem hallottál olyanról, hogy az áram kicsapja a konnektorból a töltőfejet, még van ilyen. Nem igazán mondtam senkire, hogy hülye, csak azt, hogy Gyakori Kérdéseken nem a legértelmesebb emberek vannak, mert ilyeneket írnak, hogy szellem, meg kísértet. Szerintem az ilyenek inkább tanuljanak fizikát! Egyszerűen a túl nagy feszültség csapja ki a konnektorból a töltőfejet, nem pedig egy szellem húzza ki.:)

7:00 válaszolónak: Mert anyám nem mindig van otthon, legtöbbször teljesen egyedül vagyok otthon. Viszont haza szokott jönni.

10:29 válaszolónak: Szerintem meg az a szellemi toprongy, aki akkora hülyeségeket hord össze, hogy egy szellem húzza ki. Tanulj fizikát!

2021. márc. 28. 15:05
 20/56 anonim ***** válasza:
89%

„Attól, hogy még nem hallottál olyanról, az áram kicsapja a konnektorból a töltőfejet, még van ilyen. Nem igazán mondtam senkire, hogy hülye, csak azt, hogy Gyakori Kérdéseken nem a legértelmesebb emberek vannak, mert ilyeneket írnak, hogy szellem, meg kísértet. Szerintem az ilyenek inkább tanuljanak fizikát! Egyszerűen a túl nagy feszültség csapja ki a konnektorból a töltőfejet, nem pedig egy szellem húzza ki.”


Úgy tűnik te sem tanultál fizikát, és az értelmi szinted még a béka feneke alatt sincs, egyébként nem hordanál össze ennyi eszetlen baromságot.


„Gyakori Kérdéseken nem a legértelmesebb emberek vannak”

Ha magadra gondolsz, akkor ez teljesen igaz.


Ha te olyan értelmesnek képzeled magad, akkor minek írsz ide ilyen idióta kérdést, miért nem oldod meg magad ezt a problémát. Egyébként ez nem attól függ, hogy tanult-e valaki fizikát vagy nem. Honnan tudná itt bárki, látatlanban megmondani, hogy miért „ugrik” ki a konnektorból a töltő. Egyébként van egy nagyszerű megoldás erre: dobd ki az iPad-ot és a töltőt és egyáltalán többé ne is használj ilyesmit.

A szellemet, meg a kísértetet nem azért írták, mert nem értelmesek, hanem azért, hogy a te értelmetlen, gyagyás kérdésedre vicces választ adjanak.

2021. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!