Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csapódik ki a töltő?

Miért csapódik ki a töltő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6. generációs iPad. És van egy töltője, ami folyton kicsapódik. Először még az eredeti töltője volt meg, ott is tapasztaltam ezt. Az a töltő meg volt törve, ezért ki kellett cserélni egy új Apple töltőre. Az új töltővel nem volt először még gond, de aztán az is megtört, és mostmár egyre gyakrabban csapódik ki a konnektorból. Először még csak a konnektorból csapódott ki, de mostmár az iPadből is kicsapódik, ezért mostmár akkumulátor problémára gyanakszom, mivel egyértelmű, hogy az akkumulátor csapja ki magából a töltőt, de egyszerre a töltőfej is kicsapódik a konnektorból. Ez úgy történik, hogy fent hagyom éjszakára töltőn, aztán mikor másnap megnézem, hogy hány %-ra töltődött fel, 80 vagy 90 valahány %-ot mutat, és azt veszem észre, hogy konkrétan az asztalon ott hever az iPad mellett a töltő, és a töltőfej a konnektorból, illetve a töltő másik fele az iPad-ből ki van csapódva tiszta erővel. Ez egyáltalán, hogyan történik, mi a hibás (töltő, akkumulátor, vagy mindkettő), illetve, hogyan lehetne a problémát orvosolni? Szervíz kell neki mindenképp? Csak hozzáértő válaszokat kérek! Esetleg aki Apple szervízben dolgozik, vagy az Apple supportnál, tudna a kérdésemre választ adni? Illetve tapasztalt valaki hasonló hibát? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 19. 16:43
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

13:08 válaszolónak: Tudom, hogy az ilyenek általában felidegesítenek, de ez a beszólás most tényleg jó volt.:D

De most teljesen komolyan, viccet félretéve! Vajon mi okozhatja ezt? Amúgy tényleg nagyot ugrott. De ez így nem életveszélyes?

2021. máj. 6. 13:11
 42/56 anonim ***** válasza:
De. Ha leesik, betörhet a koponyája.
2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
A képen tényleg a konnektor mellett van, de vajon, hogy került oda, biztosan „kiugrott”? Elég nehéz elhinni ezt. Csatlakoztatás után óvatosan mozgasd meg, elég fixen benne van a konnektorban? Próbáltad már másik konnektorba csatlakoztatni? Onnan is kicsúszott? Egyébként a képen úgy néz ki, hogy a töltő hálózati csatlakozóinak mechanikailag semmi baja nincs.
2021. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

15:53 válaszolónak: Elég a viccelődésből, szeretnék értelmes választ kapni!

16:06 válaszolónak: Most megmozgattam a töltőfejet, és nagyon billeget. De a másik vége, ami az iPadben van, az nagyon erősen és stabilan ott van, mégis onnan is kilökődik.


Anyám pont most látta, hogy a töltő megint kicsapódott. Itt a kép:

[link]

A piros kör jelöli az iPad helyét. Az iPad arrébb is csúszott, annyira kilökődött belőle. Anyám azt mondta, hogy egyáltalán nem ugrik fel a levegőbe, hanem a konnektorból kilökődik, úgy, hogy kilazul, aztán egyszerűen csak kiesik, és a töltő másik vége is egyszerre lökődik ki az iPadből. Én szerintem a töltő kisebbik részét az akkumulátor löki ki magából, az az elosztó meg nem jó, meg még mozog is benne, és kilöki magából, és úgy esik ki. Én szerintem! De nem tudom biztosra, azt sem, hogy mit kell ilyenkor csinálni.

2021. máj. 6. 16:37
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

korábbi válaszomat idézem:

"Akkor történik ilyen ha beleakadok a kábelbe a lábammal és lerántom az egés kócerájt a polcról :DDDD

Szerintem nálad is ez lehet! Alvajáró vagy, vagy alkoholista és tudtodon kívül kicsapkodot ami a kezed ügyébe kerül."


ezt továbbra is tartom!

Az akkumulátor hogyan lökné ki az iPadból a töltőt????

Aztán az is lehet, hogy abból a rektes elosztóból szerencsétlen töltő szabadulni akar és Dugovics Tituszként viszi magával a vezetéket is.

2021. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
100%
Éljen Dugovucs Titusz!
2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
78%
Hát gondoltuk, hogy retekbánya vagy a sivár életeddel.
2021. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Kipattan a lightning vége, a kábel alá pont sikerül bejutnia, illetve érdekes, hogy a másik adapter a helyén marad.
2021. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

16:48 válaszolónak: Nem vagyok alvajáró, és ez délután történt, kint voltam az udvaron, és csak anyám volt ott, aki látta az egészet.

16:50 válaszolónak: Komolyabb válaszokat, ha lehet!

19:08 válaszolónak: Az én életemhez mi köze a töltőnek??

2021. máj. 6. 19:19
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy nyomorodban ilyen kérdésekkel próbálsz trollkodni kisgyerek.
2021. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!