Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csapódik ki a töltő?

Miért csapódik ki a töltő?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 6. generációs iPad. És van egy töltője, ami folyton kicsapódik. Először még az eredeti töltője volt meg, ott is tapasztaltam ezt. Az a töltő meg volt törve, ezért ki kellett cserélni egy új Apple töltőre. Az új töltővel nem volt először még gond, de aztán az is megtört, és mostmár egyre gyakrabban csapódik ki a konnektorból. Először még csak a konnektorból csapódott ki, de mostmár az iPadből is kicsapódik, ezért mostmár akkumulátor problémára gyanakszom, mivel egyértelmű, hogy az akkumulátor csapja ki magából a töltőt, de egyszerre a töltőfej is kicsapódik a konnektorból. Ez úgy történik, hogy fent hagyom éjszakára töltőn, aztán mikor másnap megnézem, hogy hány %-ra töltődött fel, 80 vagy 90 valahány %-ot mutat, és azt veszem észre, hogy konkrétan az asztalon ott hever az iPad mellett a töltő, és a töltőfej a konnektorból, illetve a töltő másik fele az iPad-ből ki van csapódva tiszta erővel. Ez egyáltalán, hogyan történik, mi a hibás (töltő, akkumulátor, vagy mindkettő), illetve, hogyan lehetne a problémát orvosolni? Szervíz kell neki mindenképp? Csak hozzáértő válaszokat kérek! Esetleg aki Apple szervízben dolgozik, vagy az Apple supportnál, tudna a kérdésemre választ adni? Illetve tapasztalt valaki hasonló hibát? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 19. 16:43
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
30%
Hagyjátok rá, egy unatkozó majom. Ebben éli ki azt, hogy egy sikertelen myomorult.
2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 tablet van itthon, és még egy rakás eszköz amit tölteni kell. Az elmúlt 20 évben soha egyik eszközöm sem "csapódott ki"!

Akkor történik ilyen ha beleakadok a kábelbe a lábammal és lerántom az egés kócerájt a polcról :DDDD

Szerintem nálad is ez lehet! Alvajáró vagy, vagy alkoholista és tudtodon kívül kicsapkodot ami a kezed ügyébe kerül.

2021. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

19:41 válaszolónak: Ezt most kire is értetted?

19:44 válaszolónak: Nem, mert arról tudnék, ha alvajáró lennék. Részeg nem lehetek, mert nem iszok. És valamikor nappal is előfordul. Mondjuk arra már gondoltam, hogy lehet, hogy a macska rántja ki, de az is ki van zárva, mivel valamikor zárt ajtó mögött csapódik ki a töltő, amikor nincs ott a macska. Ja, meg nappal látta az anyám, hogy a töltőfej, és a töltő vége egyszerre kiugrik a levegőbe, szóval ezt senki sem rántja ki.

2021. ápr. 15. 19:10
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Videó van már róla azóta?
2021. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
69%

Továbbra sem tudjuk mi a gondod kérdező... Van tipp, de nem vagyok orvos, úgyhogy nem írnék konkrét diagnózist.

Amit te írsz olyan nincs b+!

Ennyi erővel a tv, a mikrosütő, a szendvcssütő, a mosógép, a porszívó, az éjjeli lámpa, a stb. csatlakozója is ki kellene hogy csattanjon!

Akarom mondani: csapódjon!

És itt meg is bukik a hülye troll kérdésed! F..xom bele már a hülyeséedbe!

Menj el kezeltetni magad te beteg ember!

Vagy keress valami csajt hogy az agyadba tokosodott g..t vezesse már le!

Anyádnak meg mondd meg, hogy süssön lángost, mert azt szeretjük mi itt a gyakorin és addig se a töltőket fogja nézni!

Sajtos-tejfölös-lilhagymást kérek, kettőt! Kakaóval!

2021. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

19:17 válaszolónak: Nincs, mert nagyon ritkán fordul elő, nagyon hirtelen.

19:19 válaszolónak: Gépeknek és töltőknek nincsen diagnózisuk, és nem orvoshoz, hanem szervizbe szokás vinni. És nem trollkodok!!! Szeretném megtudni, hogy miért csapódik ki. Anyám is látta, hogy kiugrik a levegőbe, engem is teljesen megdöbbentett, és én sem értem, hogy ez egyáltalán, hogyan lehetséges. Anyám pont tegnap sütött lángost. Erről te, hhonnan a francból tudsz?? Nagyon meglepődtem, mikor leírtad, hogy lángos, mert anyám ritkán csinál, és csak pont most.

2021. ápr. 16. 12:44
 27/56 anonim ***** válasza:
65%

"Gépeknek és töltőknek nincsen diagnózisuk"

nem us arról beszéltem, hanem rólad! Úgy értettem, hogy valamiféle mentális betegséged van. Lehet nem is egy hanem egyszerre vagy 5!


A lángost küldd el a gyakori szerkesztőségéhet, majd továbbítják nekünk!


A töltő max ágy csapódhat ki, hogy nincs rendesen beledugva és a gyerekzár rugója kilöki.

Viszont ebben az esetben nem is töltene, mert nem lenne érinttkezés.

2021. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
12:49 válaszolónak: Nekem nincs mentális betegségem! Kérlek, fejezd be a trollkodást, mert nem vicces! És hülyíts, mert egy Apple töltőben nincsen semmiféle gyerekzár!
2021. ápr. 16. 19:30
 29/56 A kérdező kommentje:
*És ne hülyíts
2021. ápr. 16. 19:30
 30/56 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem nincs mentális betegségem!"

minden idióta ezt mondja!

"Kérlek, fejezd be a trollkodást"

talán neked kellene inkább befejezni nem?

"mert nem vicces!"

hát tényleg szomorú, hogy ennyi ésszel van szavazati jogod!

"És hülyíts, mert egy Apple töltőben nincsen semmiféle gyerekzár!"

a konnektorokban, hosszabítókban van a gyerekzár!

2021. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!