Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?

Milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

-Miért azt vettétek

-Használtam vagy Újonnan

-Mit gondoltok, amit vettetek megéri az árát?

-Meddig tervezed még használni?


Csak kíváncsiságból kérdezem:)

Én iPhone XR-t használok újonnan vettem és én megvagyok vele elégedve és még min 3 évig szeretném használni!



2021. ápr. 7. 14:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%

iPhone SE 1. generációs

- olcsó volt, újonnan

- Árát megéri de akku lehetne jobb

- Ha akkucsere után jó lesz, még egy darabig tervezem használni

2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
78%
Nem tudom, pontosan milyen telefon, de Xiaomi. Több, mint 2 éve megvan, újonnan kaptam, választhattam, és ez jött be leginkább. Még működik, kicsit karcos, rengetegszer ejtettem le magasabbról is, de amúgy nincs baja. Néha belassul, de már rájöttem, hogy csak a frissítések hanyagolása miatt, mióta azt is gyakrabban csinálom, semmi baja. Amúgy nem használom semmi másra, csak a tipikus facebook-messenger-instagram hármasra, nyilván telefonálásra/sms-re és zenehallgatásra. Nagyon ritkán töltök le valami játékot a telefonra, de azokat is nagyjából gond nélkül elvitte eddig, csak gyorsabban merítette az akksit. Egyelőre nem tervezek másik telefont venni/kapni, mert amire kell, arra tökéletes. Kb. 70 ezer forintért kaptam, ami elv. középkategóriás, és szerintem bőven megérte az árát.
2021. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

Samsung galaxy A21s

Nem én vettem, a munkahelyemen adtak céges telefont, és lehetett választani, hogy ezt kérem, vagy honor 20 lite-ot, vagy xiaomi-t.

Szerintem teljesen megéri az árát, tudja amit kell, nem akadozik, nem omlik össze, mint az előző telefonom.

Addig fogom használni, míg el nem romlik. Nálunk csak 2 évente adnak új céges telefont, de én legalább 3 évig használni fogom.

2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 KmsRys ***** válasza:
69%
Egy lassan 3 éves Nokia 3 TA-1032. Újonnan lett vásárolva, azért pont ezt választottam, mert azt hittem, hogy még mindig olyan a Nokia márka, mint régen, de sajnos nem. Az árát se éri meg, ennyiért dupla ilyen minőségűt is lehet kapni. Használni pedig -anyagi okok miatt- addig fogom, amíg még működik normálisan.
2021. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld( kivéve #13-nak)

Úgy láttam az olvasottak alapján, hogy a Samunak az “S” szériája elég népszerű, lehet, hogy egyszer én is kifogom próbálni.

#20-as, nekem is kivéve egy Huawei-t(meg egy Xiaomit pár napig, de nem jött be, visszaváltottam iPhone-ra😀

Amugy nekem is az jött eddig be legjobban!

2021. ápr. 7. 16:28
 26/34 anonim ***** válasza:
72%

Galaxy S7

Elég régi. Még a megjelenésekor hozták külföldről. Amig tönkre nem megy marad. Tokja, fém széle sok leejtésnél megvédte. A tok kivételével mintha új lenne.

Egyelőre legfeljebb az okos tokot fogom cserélni. Ha majd dögledezik, akkor is maradok a samunál.

2021. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
30%

"Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld( kivéve #13-nak)"

Valószínűleg most először hallottam ezt magamról 🤣

2021. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
76%

iPhone Xs, használtan vettem (kb 2 éves lehet). Elég jól bírja az akksija (81% az állapota), reggel vettem le a töltőről és még mindig van belőle 46%, pedig szinte folyamatosan használtam ma (igaz csak alap dolgokra).

Addig szeretném használni, amíg használható marad (kb 2025-ig használnám). Ezt 140e Ft-ért vettem, de lehet legközelebb újonnan veszek Androidosat és alsó vagy középkategóriából, mert azok is megfelelnek az igényeimnek. Azért vettem iPhone-t, hogy megtapasztaljam melyik a jobb; iOS vagy Android (az előbbi nyert nálam).

140-ért (2020 december végén) épp, hogy megérte az árát, hiszen akkor (és talán még most is) Xsvolt az a telefon ami nagyon megérte az árát használtan. Xs: 110-140e Ft, az Xs Max: 160e Ft, 11 Pro: 200e Ft körül járkált. 11 Pro nem tud annyival többet az Xs-nél, hogy 60e Ft-al többet költsek érte, iPhone X is 100e Ft körül mászkál, így megérte nekem az Xs-t megvennem. (Xs már jóval több dolgot tud X-nél, mint 11 Pro az Xs-nél)

2021. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%
Samsung J3 2016 volt életem első okoskája. Nagyon kicsi volt a tárhelye, 2,5 év után cseréltem le Samsung A40-re, az van most jelenleg. Újonnan vettem mindkettőt, a J3-at szolgáltatótól, az A40-et mobil webáruházból rendeltem. Kijelzője nagyon szép valóban, de szerintem 1 év alatt nagyon lassú lett, néha akadozik is, vagy lefagy, ilyenkor újraindítom. Férjem szerint bőven jó ez nekem, szerintem meg nem, úgyhogy tervezem nem sokára lecserélni. :D Igazából egy Iphone az álmom, még nem volt sosem.
2021. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
83%

Huawei Mate 20

Használtan vettem és még így is több mint 1 éve. Semmi baja pedig dobtam már le egyparszor nem is tervezem lecserélni amíg meg nem ölöm valahogy, de nagyon strapa egy telefon és pont olyan gyors mint új korában.

2021. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!