Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?

Milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés

-Miért azt vettétek

-Használtam vagy Újonnan

-Mit gondoltok, amit vettetek megéri az árát?

-Meddig tervezed még használni?


Csak kíváncsiságból kérdezem:)

Én iPhone XR-t használok újonnan vettem és én megvagyok vele elégedve és még min 3 évig szeretném használni!



2021. ápr. 7. 14:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%

Oneplus 8T van egy 3T-t váltottam le mert kijelző összetört.


Kezdek vele kibékülni.


Kamerát leszámítva mindenben jobb, gyorsabb. De mivel a 3T is teljesen használható és jól kinéző telefon volt így igazából nem feltétlenül érzem azt, hogy 200 ezer Forint kiadásával annyival nagyobb lépést tettem volna előre.


Hozzá kell tenni, a 3T-t mikor vettem akkor az egyik legjobb telefon volt a piacon, könnyű, minőségi, vékony fém ház, bitang erős hardver. Míg a 8T csak simán egy "szó-szó" telefon.

2021. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
81%

iPhone 12 Pro Max


Ujonnan vasaroltam megjeleneskor


Sokba kerul, tularazott valamelyest, mint minden Apple termek - mondom ugy, hogy mindenem ettol a gyartotol van es nem tudnek mar mast venni az almas ceg termekein kivul. De a kerdesre visszaterve, hosszu taron megeri az arat. Nem roccen meg, gyors workflow, megbizhatoan teljesit.


Elozo iPhone-omat 4 evig hasznaltam, most is csaladtagnak lett lepasszolva, evekig elmegy az is. Ezt is alsohangon 4 evig akarom hasznalni

2021. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
81%
iPhone 7 Plus már jó ideje, egyelőre nem is tervezek újat venni, de ha arra kerülne sor, igencsak bajban lennék.
2021. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Morzsi007 ***** válasza:
56%
Itt a vàlaszokat minek pontozzàtok (le)? Èrtelmetlen.
2021. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!