Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » “Ezen a szamon elofizeto nem...

Sweetkairy kérdése:

“Ezen a szamon elofizeto nem kapcsolhato”?

Figyelt kérdés

Multheten kezdtem el a gyakorlati munkat a helyi hivatalban.


Tudni kell, hogy az elmult egy evem az egy katasztrofa. Minden rossz osszejott. Edesapammal csak ketten elunk mar egy jo ideje, es vele folyton veszekedek. Azert is en vagyok a hibas mert en nem jegyzem meg az o dolgait. Roviden, nem vagyok a naptara.


Ismerem a polgarmester asszonyt mar egy jo ideje, mellette nottem fel konkretan. Nagyon jo lelku no es felajanlotta hogyha holnap ugysem kell bemennunk akkor ha akarok elmehetek a baratomhoz (mert akkor nem kene itthon lennem ebben a toxikus haztartasban) es akkor penteken sem kell bemennem. Tudja, hogy mik mentek itthon addig ameddig edesanyam velunk elt, de ezt mar nem reszleteznem.


Lenyeg, hogy megadta a telefonszamat hogy felhivjam ma, hogy megis hogyan legyen a pentek. De folyton ezt hallom a vonal masik vegebol, uzenetet sem tudok kuldeni. Egyszeruen sehogy sem tudom felvenni vele a kapcsolatot, pedig surgos lenne. (Nincs kozossegi oldala, sehol sem tudok neki irni)


Valaki nem tudja esetleg, hogy ilyenkor mi tortent a szamaval? Mindent jol irtam le. A valaszokat elore is koszonom!



2021. jún. 30. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

me, tudom miért pontozzátok rommá a 06-osokat. Az a belföldön használandó előhívó.... biztos angilalilába szakadt hazánk fiai vagytok... nektek tényleg a +36 kell, mert az a _nemzetközi_ előhívó.


kérdező te meg megnézted a telefonodban, hogy írtad be? Mert én még mindig azt mondom, hogy te szórtad el ha másvalaki tudott vele beszélni.

Vagy még egy lehetséges dolog van: a polgi bekapcsolta a ne zavarjanak üzemmódot és csak a néhány kedvencként beállított szám tudta felhívni.

2021. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mar megoldodott. Beszeltem az egyik dolgozoval aki megadta neki a szamom aztan igy fel tudtam hivni. De azert koszonom a valaszokat!❤️
2021. júl. 1. 09:44
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Mi köszönjük, hogy használtad az ékezetes betüket! :)

2021. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bele ne halj😵‍💫
2021. júl. 3. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!