Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X-t vettem. Jó döntés...

Iphone X-t vettem. Jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 5 éve, 11 évesen kaptam először telefont, 5 év alatt 3 androidos telefont használtam és hát nem volt velük jó tapasztalat.

Most 16 éves vagyok és 1 éve diákmunkázom, vettem már pár jó cuccot, most egy hete egy iphone x-t, mert az ios rendszer szinte csak jót hallottam, illetve elegem lett az androidból.

Azonban minden (androidos) ismerősöm szerint csak kidobtam 120 ezer forintot a kukába, mert ennyiért már újonnan is lehet “jó” telót venni (üzletből vettem, hátlap-kijelző-akksi csere volt + gari).

Igazuk van? Nem mintha visszavinném mert imádom és érzésre ez legalább 4-5 évig simán ki fog nekem tartani, sőt, igazàból ameddig kapja a frissítéseket..


2021. aug. 15. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Az Iphone arra jó hogy menőzz hogy gazdag vagy. Ár/érték arányban a legrosszabb.


Ennyiért olyan androidos telefont kaptál volna ami nagyságrendekkel erősebb és kevésbé korlátozott sok téren!

2021. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát, én Iphonos vagyok és szerintem nem volt jó vétel :/

Az Iphone X már azért régi modell, ráadásul aksicserésen általában hamar bedöglenek. Lehet, újonnan drágább, viszont így nem jósolok neki többet 0.5-1 évnél. Ha ennyiért telefont akarsz, akkor inkább androidot vegyél, valami jobb márkából (ne Xiaomi meg Huaweit). Ha pedig Iphonét akarsz, akkor inkább fizess meg egy használt frissebb modellt / újonnan egy régebbit.

2021. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1: nem azért vettem. Anyának volt 100 ezres androidosa de 2 éven belül az is meghalt kb

2: Gyári akksi került bele, nekem pedig ez a modell is bőven jó a 4k60 kamerával és az ios 14-el

2021. aug. 16. 00:26
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem jó vétel volt. Még az iphone 8-ak is stabilok és teljesen jók. Az X még jó pár évig jó lesz, ne aggódj!
2021. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem volt rossz vétel az x még hosszú évekig jól kiszolgál ha nincsen rejtett hibája

Ui: nekem 3 év használat után a nagy hangszóró a telefon oldalán bedöglött és csak a képernyő tetején jött hang ami kicsit halk volt de otthon a csendben elég volt szinte mindenhez

2021. aug. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor jó vétel volt és nem lesz azzal semmi gond csak ugyanaz mint a többinél.
2021. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rossz vétel.

Aki szerint pedig az iPhone ár - érték arányban a legrosszabb, az hülye. Pont hogy ez az egyik legjobb. Igaz, hogy drágán veszed meg újonnan, de 5-6 évig kapsz rá frissítést és elég jól tartja az értékét. Mutasson nekem bárki olyan androidos telefont, amire a Samun kívül több évig érkezik frissítés és 2 - 3 éves modell esetében is kapsz érte több, mint 100 ezret használtam. Majd ha erre értelmes választ kapok, akkor igazat adok, hogy az iPhone ár - érték arányban a legszarabb. És nem csak menőzésből vettem ilyet, hanem mert kipróbáltam és az IOS ezerszer jobban bejön, mint az Android. Semmi hiányérzetem nincs, hiába zártabb a rendszer. Lehet ugyanennnyiért több gigás androidos telót kapsz, de azt is figyelembe kell venni, hogy az IOS nem igényel annyi memóriát. Nekem 6 gigás Xiaomi volt a 4 gigás iPhone előtt. Minden téren az almás a jobb, pörgősebb. Egy valamit bánok, hogy nem előbb cseréltem le rá a kínai szutykot.

2021. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha neked jó, akkor jó.
2021. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem mintha visszavinném mert imádom és érzésre ez legalább 4-5 évig simán ki fog nekem tartani"


Ezt nem tudom miből látod előre, munkatárs panaszkodik hogy az Iphone-ját két év után viheti aksi cserére, mert annyira gyorsan merül. Haver Iphoneja a garancia lejárta után pár hónappal mondta be az unalmast, úgy hogy többe fájt volna a javíttatása mint amennyit az egész telefon ér.

2021. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkor jó vétel volt. Mondjuk én inkább egy Xs-t vettem volna, de az X is bőven jó lesz még minimum 3 évig, de inkább több.


Az olyanokkal, mint az egyes válaszoló meg ne foglalkozz. Android fanatikusok, akik még életben nem fogtak iPhone-t.

2021. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!