Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik tavaly váltottak telefont...

Akik tavaly váltottak telefont milyen márkát vettek ?

Figyelt kérdés
A meglévő márka helyet milyen márkát vettek ?
2022. jan. 3. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Apple
Xiaomi
Sony
Realmi
Oppo
Vivo
Huawei
Lenovo
Egyéb
37 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Xiaomi, mivel Google nélkül a Huawei sajnos semmit sem ér.
2022. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Redmi note 9 pro. Az egyik legjobb telefonom ami valaha volt. 100% gyorsaság, akuja is bírja rettentő sokáig. Imádom
2022. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%
Én váltok egy erős Blackview strapatelefonra,ellenáló külső ,erős proci,jó kamera, nagy tárhely,és adott valódi hőkamera és éjjellátó is.
2022. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Samsung volt a régi is, az új is. A régi is tökéletes (lett volna), de a mai használathoz kevés volt a memóriája.
2022. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Samu -> Apple
2022. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
Apple-re, nem is bánom szerintem soha többet nem megyek vissza Androidra.
2022. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

#6


Kb szinte pontosan ugyan ezt mondom 1 éve mióta iOSre váltottam. 😅


Ha csak droid lenne a választék inkább nem is használnék telefont, eleget bajlódtak vele/velük.

2022. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ezt soha nem értettem , hogy milyen nyüg van a droiddal nekem semmi bajom vele. Messenger, Instagram az fut rajta mást meg nem igen használok mag a bankom appját meg a térképet de ezek simán mennek S20FE-n
2022. jan. 3. 17:17
 9/30 anonim ***** válasza:

#8


Örülök, hogy neked jó. Szerintem botrányos mikor összeomlik/leáll az app. Pedig droidéknál a ram is több mint egyes almákon, itt mégsincs összeomlás.

2022. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Volt több androidos csúcstelom is, nekem inkább csak az a baj hogy a gyártók elfeledkeznek róla 2 év után, meg az appk minősége is olyan amilyen...

IOS ilyen téren más kávéház.

2022. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!