Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik tavaly váltottak telefont...

Akik tavaly váltottak telefont milyen márkát vettek ?

Figyelt kérdés
A meglévő márka helyet milyen márkát vettek ?
2022. jan. 3. 13:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Androidon is elindul az app, ha nem adsz meg neki minden jogot, max bizonyos funkciókat nem tudsz használni. Egyébként meg az appok sokkal több jogot kérnek, mint szükséges volna. A legnagyobb vicc, mikor régen zseblámpa appot kerestem. A népszerűek sorra olyanokat kértek, hogy névjegyekhez hozzáférés, hívások, tárhely, stb és 5-10 MB volt mind. Aztán találtam egy elfelejtett appot, egyetlen jogot kért: a kamerát (ami a kamerafény miatt érthető) és volt 170KB.

Szóval sokszor csak annyi, hogy a megfelelő appot kell megkeresni.


De egyébként meg nem értem, miért fél mindenki ennyire ettől, hogy tudják merre jársz, stb. Ha nem követsz el bűncselekményt, akkor max annyi, hogy helyalapú reklámot tolnak az arcodba. Na és akkor?!

2022. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#20


Nem érted! A kandroidnál az appnál feljön hogy engedélyezzem a kamerához meg minden sza@hoz a hozzáférést, ha elutasítom akkor nem enged tovább menni használni se tudom az appot, ennyit a kandroid felhasználóbarátságáról🥰



Almán megkérdezi az Apple ugyan, de ha nem engedélyezem ott elindul az app, fck NWO

2022. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

“ De egyébként meg nem értem, miért fél mindenki ennyire ettől, hogy tudják merre jársz, stb. Ha nem követsz el bűncselekményt, akkor max annyi, hogy helyalapú reklámot tolnak az arcodba. Na és akkor?!”



Szóval ha x éven belül kötelező lesz a chip mindenkinek te is sorba állsz majd hogy megkapd? Mert én nem.

2022. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Senki nem akar senkit megchipelni. Az állatokat azért kell, mert nem tudnak beszélni.
2022. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#23 "Nem érted! A kandroidnál az appnál feljön hogy engedélyezzem a kamerához meg minden sza@hoz a hozzáférést, ha elutasítom akkor nem enged tovább menni használni se tudom az appot, ennyit a kandroid felhasználóbarátságáról🥰"


Semmi értelme ezen lovagolni , mert nyáron ott volt a Pegasus ügy. Abból tökéletesen látszik ha leakarnak hallgatni akkor le is fognak és ott nem kérdezik meg akarod e vagy nem. Az Iphoneokat pillanatok alatt feltörték és még kismillió ilyen szoftver van ami feltudja törni az összes okostelefont tehát nem igen értem ezt az ezt kapcsolom ki meg itt kapcsolom meg ilyeneket. Minden oldal gyűjt infókat az emberrel meg minden cég ki kapcsolhatod de max megkerülik ezt

2022. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#24


Még valóban “nem akarnak”, de szerintem lesz ilyen, sajnos.



“Senki nem akar senkit megchipelni. Az állatokat azért kell, mert nem tudnak beszélni.“


Vagy azért mert ők “tesztelik”, meg fogsz lepődni ha tényleg itt lesz ez a fajta stigma.

2022. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26: Mellesleg chip sem kell, ott vannak a biometrikus azonosítók, mint az ujjlenyomat. Olcsóbb és hamisítani sem lehet.
2022. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27


az ujjlenyomatod tud SPO-t, a vájröszöket, kimutatni, adatokat tárolni? A 🤡 skandinávoknál már x éve fizetnek chippel, újra volt hír pár hete, hogy a Green passt is azon van…🤡🤡🤡

2022. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

[link]


😹🤡

2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezek a chipek passzív eszközök. Mindössze annyit tudnak, hogy a leolvasó közelében visszaadnak egy adatcsomagot, ami mindössze pár byte, legtöbbször egy egyedi azonosítószám. Ergo tök ugyanazt tudja, mint az ujjlenyomat.
2022. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!