Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az IPhone XR 128gb?

Megéri az IPhone XR 128gb?

Figyelt kérdés

95.000 forintért tudnék venni IPhone XR 128gb-t. Megéri szerintetek az árát? Vagy inkább X-et vegyek aminek a 256gb verziója kerül ugyanennyibe a 64gb az 80K az X-ből. Csak azt nem merek venni. Mert ismerek olyan embereket akiknél az a telefon rosszabb dolgokat csinált mint egy Cubot, Umidigi vagy egy Caterpillar. Mivel sok olyan készülék volt belőle ami nem, hogy lassú volt. De random embereket hívott fel úgy, hogy nem csináltál vele semmit. És hasonlók. Illetve a 3gb ram sem a legjobb ilyen teljes képernyős mobilokba. Az XR az IPS kijelzos nem full HD sajnos. Elvileg a telefotó hiányát megoldja a digitális zoom azonban. Alapból a kamera nem a legjobb.


Viszont én ilyen áron Koral és Citromsárga színűt láttam. Nagyon szép Mind2 telefon képek alapján. Nem tudom melyik a szebb biztos van olyan ember aki tulajdonosa ezeknek a csodáknak és tud véleményt mondani. Remélem, hogy attól nem kell majd félni, hogy lassú lesz. Sőt elvileg azok alapján a tesztek alapján amit láttam pl amikor megjelent akkor valami villám gyors volt. És elvileg most is jó gyors. Csak nem tudom az a 3gb ram nem e fogja ezt néha korlátozni.



2022. febr. 23. 04:36
1 2
 11/13 Morzsi007 ***** válasza:

Ne röhögj 9-es.

Anyám 6-osa, amiben szerintem még 2 GB sincs, annak sem okoz gondot 5 app. De nem akarok magyarázkodni, amit írtam, saját szememmel láttam. Jól van. Mutasd meg a 7-esen az 5 appodat, ami lefekteti a rendszert. Kíváncsian várom. Mindig tanul az ember.

2022. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Morzsi007 ***** válasza:
Kedves kérdező. Az X-szel voltak bajok, már a megjelenésénél is, néha megakadt a rendszer, ez iphone-tól szokatlan, főleg, ha új modellről beszélünk. Ezért is írtam, hogy X-et inkább ne, az XR màr rendben van.
2022. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
X-et ne. Elegge felresikerult, hibas modell. Most ha hasznaltan veszel egyet, minimalis eselyed van ra hogy rendes, jo allapotu peldanyt kapsz, de nagy valoszinuseggel valami olcso szervizben ossze eszkabalt utangyartott kijelzos sz.rt fogsz kapni ami 2 óra alatt lemerul es a kameran kívül minden rossz benne. En amondo vagyok hogy 2evnel regebbi telefont sose vegyen az ember, meg ha iphone akkor se.
2022. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!