Át lettem verve?

Figyelt kérdés
12 napja vettem egy iPhone 13at jófogáson 200 ezerért, de csak miután kibontottam derült ki, hogy replika. Kinézetre olyan mint az eredeti, de súlya és a tapintása égész más. Bekapcsoláskor pedig ég és föld a különbség, ennek valami nagyon gagyi menüje és kijelzője van, és a kamera nem működik egyáltalán! Azonnal írtam az eladónak és kb 5perc után válaszolt is, azt mondja, hogy véletlenül rossz telefont küldött el, de megvan az eredeti is, és elküldi azt. Ennek már 12 napja és még most sem kaptam meg, időközben pedig az eladó eltűnt a jófogásról és telefonon sem lehet elérni. Érdekesség, hogy miután megvettem a telefont, a hirdetése meg egy hétig aktív volt és sok más apple terméket hirdetett piaci ár alatt. Azonkívül felajánlottam, hogy visszaküldöm a gagyi telefont, de azt mondta hogy megtarthatom. Talán azért nem fogadta el, hogy ne kelljen elárulja a címét?

2022. szept. 9. 06:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
At lettel verve fiacskam.
2022. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
De meg is erdemled ha postan rendeltel ekkora osszegben. Ilyennel nalam csak szemelyes atvetel johet szoba.
2022. szept. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Persze, hogy át lettél verve. 200e Ft-ot eredetiért sem biztos, hogy adtam volna. Mehetsz a rendőrségre.
2022. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen átlettél verve. Érdekes, hogy az eladó egyből tudta, hogy kamu készüléket adott.

A válaszával az időt húzza csak.

Feljelentés, de igazából nem is értelek, 200k Ft-ot csak úgy elutalni idegennek?


A jófogás meg eleve egy szeméttelep...

2022. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
ennyire hülye hogy lehet valaki? 200000 ft vesz egy használt apple mobilt jó fogásrol.
2022. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha még ezek után sem vagy abban biztos, hogy át lettél verve és ki kellett írni egy kérdést hogy megtudd akkor veled hatalmas gondok vannak.

Veréb...

2022. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Igen, át lettél verve.

Tegyél feljelentést a rendőrségen!

2022. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Az sem volt gyanús, hogy amikor felhívtad, meg sem lepődött különösebben? Kész szövege volt erre az esetre. Te hogy reagáltál volna, ha megtudod, hogy nem azt küldted el, amit akartál? Aki eredetit ad el, szerinted tart otthon néhány hamisítványt is?
2022. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Miért az idiótáknak van pénzük?
2022. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos át lettél verve :( nagyon sajnálom, ez túl drága tanulópénz volt.
2022. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!