Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vs Iphone bírja tovább?

Samsung vs Iphone bírja tovább?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A52 VS Iphone 14 Pro Max melyik bírja tovább töltés nélkül?

2023. jan. 7. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Bár alapból az Androidosoknak jobb az üzemidejük, de ez többmindentől függ, és jelen párosból az iPhone javára szól a dolog! GSM Arena tesztje szerint az A52-nek 105 óra, a 14 Pro Max-nak pedig 121 óra a készenléti ideje!
2023. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Most néztem pár tesztet. A 14 Pro Max tovább bírja minimum 3 órával. Mondjuk az Apple nagyon beharangozta hogy " a Plus és a Max modell nagyon jó üzemidejűek lesznek" szóval nem lepődtem meg. Mondjuk 4 A52s áráért legyen is jó az üzemidő.
2023. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"alapból az Androidosoknak jobb az üzemidejük"

Azért ezeket a mondatokat tessék szépen átértékelni. elfelejteni!

Igaz volt ez néhány évvel ezelőtt, de most már azért van iPhone ami jó akkuidőben.

Az s22-t a 13PM, 14PM, 14M durván megeszi reggelire. De még a 3 éves 11 PM is hozza az S22 uzemidejét 1000mAh-val kisebb akkuval!

Veled is az a gond, hogy olvastál valamit amikor az ájfón 7 volt az aktuális telefon - és annak tényleg katasztrofális akksija volt :DD - és azt a mantrát fújod azóta, mert egyszerűbb fosozni a másikat minthogy utánanéznél.

Kérdező te is nézz youtubeon akku teszteket, Dunát lehet rekeszteni velük annyi van.

https://www.youtube.com/results?search_query=a52+battery+test

2023. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy átlag IPhone lazán bírja 2 napig, használattól függően, egy Android maximum másfél nap, max nagyon lebutítva fut el két napig. Persze nyilván itt is függ a hardvertől, használattól.
2023. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

4. Az én windows telefonom 4 napot is bírt. Olyan szar volt hogy csak telefonáltam rajta. Mondjuk ahhoz képest elég gyenge a 4 nap XD.

Egyébként már 2-3 éve elég jó az Apple készülékek üzemideje. Nincs bennük nagy aksi, de nagyon takarékosak. Kivéve az SE, azt inkább hagyjuk.

2023. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésben említett készülékek közül az iPhone bírja jobban, de általánosságban erre nem lehet érdemben válaszolni. Az iPhone a 12-es szériától már jobb üzemidőt hoz, mint az elődei, a 13-tól meg már kifejezetten rendben van. Sok androidos telefont vernek is, de persze nem mindet. Vannak kifejezetten extrém üzemidővel rendelkező droidos telefonok is.
2023. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Igen az SE az olcsóbb kategória, nekem 13PM van, és már 3/4 év után is két naponta töltöm. Ha nagyon használom akkor másfél, de alapvetően eddig egy Androidos telefonom sem bírta egy napnál tovább, pedig mindig csúcskategóriába vásároltam ott is.
2023. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!