Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról váltás Iphonera,...

Androidról váltás Iphonera, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Összetörtem az androidos telefonomat, mivel a javítása többe kerülne, mint egy másik telefon, ezért nem csináltatom meg.

Viszont nem igazán találok olyan androidos telefont, ami méretben megfelelne számomra, mert túl nagyok a mostaniak. Iphoneban vannak kisebbek, ezért úgy döntöttem, kipróbálok egyet, mindig is androidos telefonom volt, nem értek az iphone rendszeréhez egyáltalán.

Ugyanúgy lehet használni, mint egy samsungot? Van hasonló mint a google play? Windows szamítógépre rátudom dugni,zenét rakni rá, képeket leszedni?

Autóban szivagyújtóval tölteni?

Mennyire bonyolult a kezelése androidhoz képest?

Amiket kinéztem, használt felújított telefonok:Iphone 7, Iphone 6S, Iphone 6.



2023. jan. 7. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább i8-at nézz, mert a 6-7 már nem támogatott. Egyébként van rajta áruház(app store), windows-zal kompatibilis(iTunes), szivargyújtóval legtöbb esetben tölt. Semmivel se nehezebb mint egy Google-s telefont használni, szerintem még egyszerűbb is.
2023. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam:

Google-s telefont - Androidos telefont.

2023. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire bonyolult a kezelése androidhoz képest?"


Az Ios teljesen hülyebiztos. Nagyon könnyű kezelni. Sokkal kevesebb testreszabhatóság van, mint mondjuk a Samsung One Ui-ban, így nem lehet elveszni a rendszerben. Furcsa lesz, de pár nap és megszokod. Én nem szeretem túlzottan, de pár napig Iphonet(azt tudtam szerezni kölcsönbe) kellett használnom mert szervízben volt a Samsungom. Mire megcsinálták, addigra már mindent értettem az Ios-el kapcsolatban. Üde volt számomra visszatérni a Samsungra, de neked meg lehet hogy annyira tetszeni fog hogy maradsz az Applenél. Így megy ez🙂

2023. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Technikailag nem nehezebb, de mivel sokminden máshogy működik, meg kell tanulni kezelni, ki kell tapasztalni.

Nekem ugyan úgy időbe telt androidról apple-re szokni, mint apple-ről vissza.

Egyébként nekem is jóval nagyobb telefonom lett mind az előző, de azt gyorsan meg lehet szokni, ha csak ez a probléma.

2023. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

"Ugyanúgy lehet használni, mint egy samsungot?"

Nem. Annál jobban!


"Van hasonló mint a google play?"

Van. AppStore a neve. 99%-ban átfedés van a kettő között. A mainstream appok mindkettőben megvannak. Csak néhány spéci app van ami csak iPhonera, vagy csak droidra van.


"Windows szamítógépre rátudom dugni,zenét rakni rá, képeket leszedni?"

Igen.


"Autóban szivagyújtóval tölteni?"

USB-ről lehet tölteni a saját kábelével. Ha a szivargyújtós töltőd USB-s, akkor igen.


"Mennyire bonyolult a kezelése androidhoz képest?"

Semennyire. Akik ezt állítják azok még nem használtak ájfónt vagy hülyék. Még talán egyszerűbb is. Meg kell szokni mi hol van aztán menni fog.


"Amiket kinéztem..."

A pénzedből megvásárolható legújabbat vedd!

2023. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire régi iPhone-t én nem vennék semmiképp, legfeljebb valami 2-3 éves modellt.
2023. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
iPhone XR-t vennék a helyedben, az már egész használható és még sokáig jó lesz.
2023. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A 2-3 éves modellek meg már drágák nekem most.

8-asat lehet még bártan megvenni, vagy az is bizonytalan, hogy meddig lesz rá frissítés?

2023. jan. 8. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8. Az a modell kb. 6 éves. Szerintem idén kapta meg az utolsó Ios verziót (bár aztán ki tudja) Szerencsére az appok nem követelik meg a legfrisebb Ios-t. 2-4 éves Ios elég az alkalmazások igen nagy részének. Ha ebből indulunk ki, akkor a 8 még biztosan használható lesz 4-5 évig. Vagyis használható lenne szoftveresen, de egyre elavultabb telefon lesz hardveresen. Nekem már biztos nem lenne elég a 8 hosszútávon. Ha viszont te szinte csak telefonálsz meg fotózol és alacsony hardverigényú dolgokat csinálsz, akkor elég lehet neked.


Mennyiért láttad az Iphone 8-at? Mennyit szánnál most telefonra maximum?

2023. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as kb jövő őszig kap támogatást, de utána még kb 2-3 évig bőven lessz rá app. Illetve ennél már van QI töltés, meg sztereó hangszóró(lehet már a 7-nél is van). Vagy vehetsz egy XR-t, kb 60-70-től indulnak. X széria még 2 évig lesz frissíthető, de nem lehet tudni előre. X szériában jött be a FaceID, a portrémód, és a mélységérzékelő. Legdrágább ebből az Xs Max, akár 150.000Ft-ért is árulják.

Egy sima iPhone 8-at kb 45 környékén ki tudsz halászni.

2023. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!