Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vélekednek negatívan...

Miért vélekednek negatívan erről olyan sokan?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésnél olvastam, hogy sokan a kérdező szemére hányják, hogy ha hitelre akarná megvenni a következő telefonját, akkor ne tegye, mert hogy neki arra nem futja.


Miért szúrja olyan sok ember szemét a részletre vásárolt telefon?

Szerintem is egyszerűbb és kényelmesebb havonta fizetni x összeget, mint egyben rohadt sokat.


Ergo ezen emberek szerint, ha nem akarok egybe 500e ft-ot kifizetni, akkor az anyagi helyzetem nem teszi lehetővé, hogy új telefonom legyen?


(abba már bele se menjünk, hogy más emberek döntése frusztrál random embereket az interneten, ami semmiben nem is befolyásolja az életüket)



2023. febr. 21. 14:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem csak azért visszatetsző ha részletre vesznek telefont, mert fizetik két évig a részletet, és mire kifizették, lényegében mire az övéké lesz valójában, addigra cserélik is le.

Persze ha valaki 4-5 évig használ egy telefont, akkor az teljesen más.

De ahogy itt is lehet olvasni a kérdések nagyrészénél, a válaszok nagyrészében, az emberek jó ha két évig megtartanak egy telefont.

Még a drága, újabb típusú iphonokat is van, hogy cserélik két év után.

2023. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"az övéké lesz valójában"

eladhatja

jöhet a következő hitelre

2023. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Most nem azért, de nekem 108.000res telefonom van, s én is részletre hoztam ki, de nem azért, mert ne ment volna a kifizetés egyben. 500.000res telefont is tudnék venni, de nem veszek, minek. A legegyszerűbbeket kedvelem, eltöröm feszt. Készülék biztosítást soha többé nem kötök, egyszer volt és kijatszottak mindent, hogy ne kelljen cserélni. A telefont ha részletre vettem adtak kedvezményt belőle, így csak 108 ezer volt. Havi 4500 Ft két évig. Előfizetésem így nem 9000… hanem 13.500/hó. Nekem így kényelmesebb. Nem értem miért jelentené ez azt, hogy nincs pénzem drágább telefonra 😁
2023. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!