Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá erre a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nemrèg sajnos összetörtem a samsung a72 készülékem kijelzőjét,ès most szeretnèm megcsináltatni a kijelző cserèt, mert nagyon kellenek róla az adatok, de a szüleim nem hajlandóak rá,pedig a nagyobbik felèt èn fizetnèm. Egyébként a kijelző csere nem túl drága, illetve eléggé jómódúak vagyunk, úgyhogy egy ilyet simán meg tudnánk engedni magunknak. Ès hiába mondom a szüleimnek, hogy az adatok miatt muszáj lenne a kijelző csere,de mèg így sem hajlandóak rá.

2023. jún. 23. 08:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is a nagy részét te fizetnéd, akkor a kisebbik részt már nem tudnád hozzá gyűjteni? Mamáktól, rokonoktól szülinapra, névnapra kapott pénzeket összeraknád esetleg?
2023. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem akarják?

Szeirntem is simán beleférne

2023. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%

De jól teszik. :)

Nyár van, dolgozd ki az árát.

2023. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%

22-es vagyok

Persze dolgozhatsz te is, de azért segíthetnének szerintem. Meg ha tényleg olyan jómódúak vagytok, akkor ki is fizethetnèk szerintem.

2023. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Persze, veszek a gyereknek egy telefont, aztán még én fizessek, mert nem tud rá vigyázni...

Én is vettem a mostohagyerekeimnek telefont, de megmondtam nekik, hogy bármi baja lesz, két éven belül egy fillért sem fogok belefizetni a javításba.


Ha valami fontos, azt pedig nem csak egy helyen tároljuk.

2023. jún. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

24-es vagyok

Elég gáz ez az oldal, a semmiért lepontozni.

Ez bárkivel megtörténhet, gondolom ti is törtetek össze már dolgokat.

Azért mèg nem kell ilyen szigorúnak lenni.

2023. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

25-ös kérdező megértem amit mondasz, viszont eddig minden telefont a SAJÁT pènzemből vettem, soha mem volt olyan, hogy a szüleim vettèk meg nekem az új telefont, mindig összegyűjtöttem magamnak rá a pènzt.

Ezenkívül az adatok google biztonsági mentésben voltak, de a legutóbbi mentèsnèl valamièrt kihagyott rengeteg számomra nagyon fontos fotót.

2023. jún. 24. 17:19
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egy mentés nem mentés, két mentés fél mentés, három mentés egy mentés. Ez a régi bölcsesség jól rezonál a napjainkban elterjedt 3-2-1-es szabállyal."


[link]

2023. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

26-os vagyok

Részben biztos igaz amit írnak, de én ki álok a kérdező mellett továbbra is. Ez mindenkivel előfordulhat.

2023. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
naponta törnek a mobilok, autók.
2023. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!