Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Poco F5 Pro vagy...

Xiaomi Poco F5 Pro vagy Xiaomi 13T?

Figyelt kérdés

Két telefon között vacilálok.

Ugye hardveresen az F5 Pro erősebb viszont a a 13T-nek hosszabb a terméktámogatása.

Ti melyiket ajánlanátok?



nov. 19. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most vettem xiaomit. Nem lehetett tölteni. Nem lehetett frissíteni.Nem lehetett betenni a SIM kártyát sem. Márkaboltba vettem újonnan.
nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen terméktámogatásra gondolsz? Csak 4 hónap különbséggel jelent meg a két telefon, mindkettő idén, szóval alkatrész biztos hogy ugyanannyi ideig lesz hozzájuk, szoftveresen pedig szintén ugyanaz van mindkettőn - Android 13 rendszer és hozzá MIUI 14 felület, tehát gyakorlatilag támogatásban semmi érdemi különbség!

Ahogy pedig mondtad, az F5 Pro hardveresen valóban erősebb, és kamerában is jobb, én mindenképp azt venném!

nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!