Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is kapott a Vodafone -tól...

Más is kapott a Vodafone -tól most roaning adatot? A roaming adatom 85GB a red free 32 GB-ja helyett

Figyelt kérdés

Ez állandó vagy akció?

Kb 80%-ban Németországban vagyok munka miatt, ez nagyon jó, mert itt nincs korlátlan adatom, hiába a red free.


Valaki tud róla valamit, oldalon nincs infó


2023. nov. 26. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A voda honlapján még a régi 25/32/34 GB roaming adat szerepel a csomagoknál, szóval úgy tűnik, hogy ez csak karácsonyi ajándék, nem állandó jellegű emelés.
2023. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nov 13.-án kezdődött új számlázási időszakkal.

Aposomnak oktober 20-tol kezdődött, megint kapott


De nincs külön szedve ez az adag roaming a normáltól, eddig az ajándék mindig külön volt.

2023. nov. 26. 18:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a voda jó dolgok is külön van amir kapott ajandekba
2023. nov. 26. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a Vodafonet. Növelték az adatot januártól, mi elobb megkaptuk.
2023. nov. 26. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó tudni. Nemzetközi sofőr vagyok, a voda engem és jó néhány kollegám is megszívatta azzal, hogy érvényesítette az úgynevezett "méltányos roaming használat" feltételeinek megszegése miatti tiltásnak beillő adatsebesség csökkentést.
nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!