Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiesett a telefonom a táskámbó...

Kiesett a telefonom a táskámból és bepókhálósodott az üveg kivülről, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A kijelző működik. Anyám folyamatosan hülyeségekkel basztat, 5 percenként bekopog. Kitalálta, hogy elmegy boltba, felöltözött, utána dührohamot kapott, visszaöltözött és engem küldött el. A nagy idegességben a táskámból kifordult minden, 5 marék aprót szedtem össze. A telefon is kiesett, az egész kijelzőn az üveg betörött. Működik rendesen, de pókhálós az egész. Nagyon bántja a szemem.


Szerintetek egész kijelzőt kell cserélni, vagy lehet kivülről az üveget is csak? Nem tudom, higyan megy ez.


Anyámnak meg nem merem mondani, elmúltam 18, magam venném az új telefont, már kinéztem, hogy 80ért tudok. Ennek a teljes kikelző cseréje 60 felett lenne. Nem is ez a baj, de ha megtudják, nekem annyi.


ápr. 3. 16:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Neten is vannak videók, hogy ki lehet cserélni csak az üveget is, csak sok helyen szeretik egyben a kijelzővel. Találtam is hozzá alkatrészt, de én nem értek hozzá.
ápr. 4. 03:33
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi az, hogy értelmes szervíz nem cserél külön. 2000 Ft-os dolog miatt teljesen felrsleges 50.000-es kijelző csere, csak az a baj, én magam nem tudom megcsinálni.
ápr. 4. 03:41
 13/17 A kérdező kommentje:
Meg szerintem felesleges egy 2000 Ft-os üveg miatt kidodni a teljes telefont.
ápr. 4. 03:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Te hoztad szóba a témát, úgyhogy reagálnék: nem édesanyád kéne hibáztatnod, aki gondolom megvette neked nem kevés pénzért, nem a táska mélyén kellett volna tartanod a telefont, sorolhatnám. Nekem is esett már le, csak nem mást hibáztattam érte.
ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem anyám vette. Láas vagyok, rosszul voltam, vagyok, szédülzem. Nem akartam boltba menni, mondta neki, krdibált, cirkuszolt, ajtót csapkodott, felöltözött,.visszaöltözött, könyörögni kellett neki. Nem voltam jól és kiborult. De ha nincs cirkusz, nincse ez sem. De hibás közvetetten. De az én bajom.
ápr. 4. 07:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Jobbulást, biztos néha nehéz vele az élet, de továbbra sem tartom hibásnak még közvetetten sem, csak mert felidegesített.
ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elmégy a városba vagy a barátnőkhöz és hagysz egy cetlit anyádnak:


"Kedves Anya. Titkokban volt egy Egyiptomi barátom már hónapok óta. Nagyon kedves srác és mióta kiengedték a börtönből már csak ritkán drogozik. Terhes vagyok tőle és vele megyek vissza Egyiptomba. A gyereket segít majd felnevelni. Puszi, xy.


Utóírat: A fentiekből egy szó sem igaz, valójában csak a telefonomat törtem össze, csak érzékeltetni akartam, hogy léteznek ettől nagyobb problémák is."

ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!