Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékügyben kérnék tapaszta...

Készülékügyben kérnék tapasztaltaktól segítséget! Avagy melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés

Egy kedvező díjcsomag reményében valószínűleg átrongyolunk a vodához, de mivel az eddigi telóm (SE k550i) nem kártyafüggetlen, ezért vagy ki kéne kattintatni (anyu nem pártolja, és nem is tudom, hol és hogyé' van erre lehetőség), vagy kéne egy új készüléket venni a vodától. (alapból függetlent venni jóval drágább)


Nade.

Ami van, azzal tökéletesen meg vagyok elégedve (van zseblámpafunkciója, és imádom *.*), és a legegyszerűbb lenne ugye függetleníteni, de hát lásd fent. Viszont nem akarok sokat rákölteni, és a 10K alatti delikvensekből egy sem veri kenterbe a kis k550em, magyarul miért adjak ki sok pénzt gyengébb, vagy ugyanolyan készülékért? A drágább árkategóriájúak valószínűleg jobbak, de azokkal meg biztosra kéne menni. Ezért lenne pár kérdésem.


1. Tapasztalatokat várok, hogy melyik teló jó, és melyik bűnrossz, megéri, nem éri. ( [link] , innen a legelső sort kell nézni árilag)

2. A készülékek melyik tulajdonsága jelenti azt, hogy lehet rajtuk netezni? (ETR és Facebook kell csak)

3. A mostanimnak van egy M2-es memóriakártyája, viszont kábé mindenhol MicroSD-t olvastam. Van egy olyan sejtésem, hogy a kettő sehogysem kompatibilis... igaz?


2010. nov. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a k550i -t a kukába és vegyél egy TELEFONT!
2010. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

faq.se-portal.hu és itt találsz infót, hogy hogyan lehet függelteníteni szoftveresen. Nekem is volt K550-esem amin W610-es szoftver volt, meg egy csomó flash menü és meg volt buherálva, hogy hangosabb legyen és a rádió is ment headset nélkül. Szóval sok mindent ki lehet hozni ebből a kis telóból.

1. Én se találtam 10ezer alatt olyat amire érdemes lenne lecserélni.

2. Mindegyik telón lehet ma már netezni de amúgy oda van írva, hogy internet szóval az azt jelenti, hogy internetképes (de ez nem azt jelenti, hogy van benne wifi hanem csak azt, hogy tudsz rajta netezni pénzért)

3. jól sejted.

2010. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. : Pont az volt a kérdés, hogy milyet, te barom...


2. : Köszönöm, nézegetem ezt a maszek függetlenítést, mennyire kockázatos? Nem igazán kell buheráció, nem akarok felesleges kockázatot, bőven elég a függetlenítés.

2010. nov. 2. 21:03
 4/9 bp1985 ***** válasza:

A k550 egy teljesen jó telefon. Nekem majdnem 2 évig volt, csak ellopták. Sajnáltam is.

1: htc, samsung (nem a corby, ill s5230), nokia, se

2. (a legtöbb mai telefonon tudsz netezni)

3. Az m2 az teljesen más, mint a micro sd. Az m2 a sony saját fejlesztése, nem kompatibilis a micro sd-vel.

2010. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, kihagytam, hogy a netes részt még nem teljesen vágom, mert van egy csomó tulajdonság, és mindegyiknál más van, és más nincs. Tehát ezek közül melyik is az pontosan?


E-mail kliens

Vonalkapcsolt WAP

GPRS WAP

GPRS Internet

EDGE

Live!

3G

HSDPA

Fax- és adatátvitel

2010. nov. 2. 21:10
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Email kliens az olyan, mint az outlook. A live az a vodafone menüje. Korlátolt sz@r az egész, én kivetettem a k550-emből anno. A wap az meg egy már nem használt, lassú internetelérési mód.
2010. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. : Pont az volt a kérdés, hogy milyet, te barom...

Én úgy érzem, hogy normális választ adtam a kérdésedre, még ha nem is egészen felelt meg neked. Elég lett volna visszakérdezned, hogy ha muszáj lenne akkor melyiket ajánlanám. Amúgy ha nagyon akarod akkor ott van a Samsung B2100 10ezer körül. Jó kis strapamobil, mindent kibír.

Látod fölösleges beszélni az embereknek. Lehet udvariasan is csinálni.

2010. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már az alapkérdésben is az volt (kétszer), hogy melyiket ajánlanád... Vagy neked külön írásos értesítés kell, hogy felfogd?
2010. nov. 2. 22:03
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Mennyi a max ár?Nézek neked valamit.
2010. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!