Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kötelező biztosító mire...

A kötelező biztosító mire hivatkozik, amiért nem téríti a teljes kárt, a balesetben tapasztaltaktól kérdezem? És melyik biztosítóval van ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, nem téríti, vagy ki akarnak bújni a biztosítók a fizetés alól, valóban így van?

És konkrétan melyik biztosítók?


2010. dec. 8. 19:42
 1/7 anonim válasza:
Nekünk tavasszal törték össze az autónkat. A vétkes kötelezője gond nélkül fizetett, de sajnos nem tudom melyik biztosító volt.Egy furcsaság azért volt: Az autó átadásánál közölték, a biztosító levont 30000-t valamilyen idióta magyartalan megfogalmazással megnevezett dolog ürügyén, aminek a felt elenedte a szervíz mert "csak" 1 milla körül volt a szervíz díjjunk. Így 15000 kellett fizetnünk az autónkért.
2010. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudják, hogy kötelező, tehát nem úgy megy, hogy ha nem vagy elégedett, akkor fogod, felmondod a szerződést, ezáltal nem is céljuk valamit adni a pénzedért, ott bújnak ki, ahol csak tudnak.
2010. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

biztosító=bank=az emberek végletekig való kizsigerelése


Abból élnek hogy megmagyarázzák miért nem fizetnek. Minden apró baromságba belekötnek, ezért a baleseti kárbejelentőt úgy kell kitölteni, hogy minél több dolog rajta legyen.

2010. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat, de ezek azok az általánosságok, amiket eddig is hallottam, és emiatt írtam a kérdést, emiatt vagyok kíváncsi a konkrétumokra, amiket fent kérdeztem: konkrétan melyik biztosító és konkrétan mire?
2010. dec. 10. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott leartam, hogy arra hivatkoznak, hogy nőtt az autód értéke. Ez régebbi autókra vonatkozik, kb. 3-5 év felettiekre. A röhej az egészben az, hogy ha bontott alkatrészt veszel, akkor azt teljesen térítik, mégha drágább is, mint az új.
2010. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is olvastam, köszönöm. :)
2010. dec. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!