Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra hogy kell zenét,...

IPhone-ra hogy kell zenét, valamint képet rakni, "normális" módon?

Figyelt kérdés
Nem régen lett meg a telefonom, de erre valahogy még nem tudtam rájönni, pedig nagyon, de nagyon zavar. Biztos vagyok bennem, hogy csak én vagyok a béna, és rossz helyeken nézem, de hogy kell egyenként képet, és zenét rakni rá? Még új mappát sem vagyok képes megnyitni. iTunes-ról már sikerült képet felraknom (zenét még nem) de csak úgy, hogy kiválasztok egy mappát, és abból mindent bemásol, de én úgy szeretném, hogy a fényképeken belül mondjuk nyitok egy "háttérképek" mappát, és szépen bemásolgatom az oda illő dolgaimat, hogy ne legyen minden olyan rendezetlen. Remélem tudjátok, hogy mire gondoltam! =) Köszönöm a segítséget előre is.
2010. dec. 19. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Iphone-ra nem lehet normális módon semmit sem rárakni, mert akinek iphone-ja van, az egyértelműen okosabb, ügyesebb, szebb, és felsőbbrendű másoknál, akik normális telefont vesznek, amit még használni is lehet valamire.
2010. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Azért vettem iPhone-t, mert környezetemben rengeteg olyan ember van, akinek ilyen telefonja van, és teljesen meg van elégedve vele, de most élből fel tudnék sorolni tizet, akiknek másmilyen éritőképernyős, de utálja. Mellesleg nem is csalódtam az almában, nagyon szeretem, de a zene, és a képfeltöltő funkciójával nem igazán vagyok egyelőre megelégedve.
2010. dec. 19. 19:21
 3/9 anonim válasza:

ajánlom figyelmedbe a következő oldalt:

[link]

2010. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Azért, mert az ismerőseidnek az van, nem kell neked is vagiznod. Nekem is volt 3gs-em, van IPhone-s ismerősöm, de nem érdekel, hogy mit mondanak a htc-mre. Azt rádugom a gépre, és megy. Ja, jailbrake sem kell hozzá... Ja, meg fele annyiba kerül, és jobb.
2010. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj már meg kedves HTC használó fórumtársunl,de szerinted ki kíváncsi arra, hogy milyen király telód van? Kérdezte valaki? Ha érdemben nem szólsz hozzá a kérdéshez minek válaszolsz? Érdekes, hogy mindig az android használók pofáznak arról,hogy az iphone tulajok mennyire parasztok.
2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva. Összekötöd az iphone-t a géppel, itunes megnyit bal felső sarokban van a fájl menü, katt ekkor megnyílik az a lehetőség, hogy mappa vagy fájl hozzáadása. Betallózod a zenédet a gépen ezek megjelennek a itunes rész zene résznél kijelölöd az összeset és áthúzod a bal oldali iphone feliratra, megvárod a szinkronizálás végét és hallgathatod őket. :)
2010. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a zenét már megoldottam! =) Még a képekhez nem sikerült új mappát nyitnom, de ha jól olvastam, kell hozzá egy iPhoto nevű program..
2010. dec. 20. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:

13:08


Érdekes, máskor meg az iphone-osok fikázzák nem csak a HTC-t, de minden más márkát (és ez úgy mondom, hogy nem HTC-m van).

2010. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 karibimbo válasza:
nekem eddig omniám volt és most iphone van de szerintem egy kalap szart nem ér az apppppple nem hogy 2x drágább sőt vagy 4x de semit nem tud azon kívül hogy multi touch és sok alkalmazás van rá. Na az android meg még egy halom fos amit kitaláltak előszőr kijött az iphone aztán elkezdte utánozni az android, pl android market hasonló mint az appstore vajon miért?? mert utánozni akarják az iphonet menüvel is és minden mással. Ezzel nem az apple fostalicska telefonját védem hanem az androidot fikázom. Az omniám sírom vissza az windows mobile ezerszer jobb okosabb mint az android vagy az iphone amint tudom vissza cserélem omniára. amúgy énis ezzel kinnlódok nem tudok képet rakni rá nekem nincs az itunesba photo rész ahova importálhatnék képet.
2011. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!