Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik a legjobb...

ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Istenem most mit vagytok felháborodva 1 kérdésen? Ám meg fogjátok be a pofátokat, mert nekem is skatem van, és egyáltalán nem lassú!
2012. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Amíg telefonáláson kívül nem használod komolyabb dolgokra...


2 ismerősnek is van, a menüben is hajlamos akadni, a skype pl. sokszor olyan lassú és akadozik beszéd közben, hogy inkább fizetnek és a mobilhálózatot használják híváskor...

2012. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
persze h van szarabb ennél is ezt én nem állítom....de értelmetlen ez a mobil ekkora kijelzővel jó lenne vele játszani videokat nézni...de ez csak durva kompromisszumokkal lehet mellesleg többen mondják h nemjó vétel mint akik szerint jó...szal akkor most hogyvan ez több a hülye mint az okos vagy mi? mer az sztem nagyon nem lenne jó
2012. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
Szia! Kérdésedre válaszolva: Nézz szét az ezzel foglalkozó fórumokon, és megtalálod a megoldást. Egyáltalán nem lassú a telefon, nekem is ez van és nagyon szeretem. Én is cseréltem rajta rom-ot, és minden ok. vele. Kíváncsi lennék hogy a sok okostojás /akik nem a kérdésre válaszolnak,csak egyből sz..ozzák/ ők milyen telefont használnak.Ár-érték arányban a telefon tökéletes!
2012. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Én egy sony live walkman-t...


Lehet, hogy nem nagy a kijelzője, ami gyakorlatilag a skate egyetlen pozitívuma, de a live minden másban jobb.


Azt meg ne mondd, hogy nem lassú a skate.

Csak 3 ismerősömnek van és ha nem csak telefonálásra használják ki van vele a tökük.

Avi videó lejátszása közben akadozik stb.

2012. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Linker92 válasza:
Kedves "lözö" elképzelhető hogy 3 ismerösöd sem ismeri egyetlen népszerű video lejatszo app egyiket sem? kérlek tudasd velük hogy a BS Player kepes akadas mentesen full hds videot lejatszani skaten ^^, és azért mert más telefonod van, még nem kellene névtelenül lefitymálnod az uj feltörekvő márkákat is
2012. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Fitymálja a tököm...


De érdekes, hogy míg a se bármilyen jó telót is ad ki, azon mindenki rugózik valamin, addig a zte bármit kiad, az csak jó meg szép még ha egy 3 éves hardver is van alatta.


Pont mint a galaxy y...

Galaxy néven bármit el lehet adni, de most már zte néven is a blade után.


Az, hogy nem lesz rá frissebb android, mert gyenge az armv6 proci kit érdekel...


Lényeg a nagy kijelzö...

2012. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Na ne lökd itt a süket dumát a full hd ről.....megnézetem xperia minin. Nyilván ha hd akkor az mkv fájlra gondoltál...a 720 p is akad vele...alapból hardveres dekódolással megsem moccan csak szoftveresben sikerült elindítani. Am az alap lejátszó teljesen jól viszi megsem reccen csak éppen nincs hang szal ez valami szoftveres gond lehet mert a vas am bírná de a skate-n nemhiszem h. akár csak egy 720p-s xvid megmoccanna...nemhogy az 1080-as mkv szal haggyuk a rizsát..
2012. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni...


Közben ràjöttem...

Semmi aránya nincs. Most regelt, valszeg fizetheti a zte, mert nem kell senkinek ez a xar.

Valahogy mégis el kell adni, csak ez már nem az a világ amikor a blade olyan telókkal volt hasonló áron, mint pl. az x8...

2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Ja hát sajnos én sem értem miért mond olyanokat ami a nyilván erősebb mobillal sem ment....
2012. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!