Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik a legjobb...

ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:

üdv kedves zte fanok!

Annyit szeretnék hozzá fűzni az eddigiekhez, hogy:

Karácsony környékén én is bevoltam indulva a skate-ért.Elötte volt már egy zte blade-em ami most is megvan.Vettem is januárban egy skate-et.Eleinte én is levoltam nyűgözve de csak a képernyő mérete miatt.Egy hónap mulva már elegem volt a 800mhz-es szüttyögésből.Tettem rá custom romot amivel 979mhz-en ment akkor egy darabig megint jó volt.Kezdődött a rom cserélgetés hetente.Amit már keztem nagyon unni mert igazábol egyktől sem lett hú de jó.Aztán meghalt a hangszórója és a jó szervizelés miatt kaptam egy zsír újat amit már nem lehetett húzni 860 fölé.Ekkor untam bele az egészbe ,már utáltam a telefont,ja és a kamerája gyárilag fos,belevillant a vaku a lencsébe és fehér foltot csinál 10-ből 6-szor.Na szerencsére eltudtam adni 35ezerért.Alcatelt akartam venni én is de úgy döntöttem megtartom a régi jól bevált blademet (aminek a procija 600-ról 748-ra felhúzva stabilan megy és nem szarakodik mint a skate,)Inkább vettem ezen a pénzen egy tabletet ami 38ezer és frankó 1200 mghz 8,00mhz gpu 1,gbddr3 ram, igaz telefonálni nem lehet csak skyp-olni de arra meg ott a blade.Szóval én csalódtam a skate-ben.Remélem nem bántottam meg senkit,nem ez volt a szándék!

2012. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!