Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik a legjobb...

ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Itt a 40-50 ezres kategóriáról van szó, nem a 150k+ ról.
2012. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Akkor rakjunk hozzá még +10, +20E-t és akkor ugyan az, mint, hogy a Skate csak 10000Ft-tal olcsóbb, mint a 995. És annyiért megint csak jobbat kapunk.
2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Most komolyan mi bajod van?


Zavar, hogy jobb teló van a piacon, mint a skate vagy mi a tök?


Fizet têged a zte?


10-el drágább? Nagy ügy... Tudod te egyáltalán milyen különbség van a 2 között?

2012. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Tudom, olvastam róla teszteket. De én még mindig nem azt mondom, hogy a Skate az ultra high end, hanem, hogy olyan árban nincs nála jobb. A 995 még mindig jobb, de még mindig +10000Ft. Ha úgy nézek telót, hogy +10000Ft-ot adnék rá, akkor az Alcatelt venném. Ha nem, akkor a Skate-et. És nem, nem fizet s ZTE, egyszerűen csak a Skate az egy jó telefon. Nem a legjobb, nem a legerősebb, csak jó.
2012. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

"A 995 még mindig jobb, de még mindig +10000Ft. "


És akkor mi van?


Még áprilisban is 50000 ft volt az imádott skate-ed a t-mobile webshopból.

Le fog menni majdan az ot-995 ára is, akkor majd azzal jössz, hogy lement a skate ára is.


Komolyan nem értem ezt a rugózást ezen a 10k-n. Ha a hardvert nézzük még 15-20k-val többet is megérne a skate-hez képest.

Ha azt nézed, hogy ezek már nem telefonok, hanem elsősorban kéziszámítógépek, akkor különösen vicces, hogy ezen lovagolsz.


Mintha vennél egy p3-as gépet 40-ért, de egy sokkal erősebb p4-est kapsz 50-ért... Gondolom nem a p3-ast vennéd meg...

2012. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

"A 995 még mindig jobb, de még mindig +10000Ft. Ha úgy nézek telót, hogy +10000Ft-ot adnék rá, akkor az Alcatelt venném. Ha nem, akkor a Skate-et. "


He? Szerinted nem ér meg +10000 ft-ot azzal a hardverrel ami a skate-et körberöhögi?

Én meg inkább addig nem veszek telót amig nem lesz meg a +10000 forintom, de azért nem fogok megvenni egy ahhoz képest xart. Legfeljebb pár hét múlva az alcatelt.

2012. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
De most teljesen úgy csináltok, mintha a Skate egy kalap fos lenne, pedig nem. Teljesen normális telefon. Egy rom csere után (kérdezőnek: szerintem az ice armort rakd rá, tökéletes) semmi szaggatás nincs. Felviszem prociját mondjuk 1GHz-re, bármelyik játékot simán elviszi. Ezek után igazából nincs miről beszélni. Lehet, hogy a 995 jobb a számok tekintetében, de igazából érdemi különbséget nem nagyon tud felmutatni a Skate ellen. Amúgy hol láttál 50000-ért? Mikor kiadták utána napokban már 40E-ért is láttam.
2012. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

"Felviszem prociját mondjuk 1GHz-re, bármelyik játékot simán elviszi. Ezek után igazából nincs miről beszélni. Lehet, hogy a 995 jobb a számok tekintetében, de igazából érdemi különbséget nem nagyon tud felmutatni a Skate ellen."


Ekkora baromságot rég olvastam. Neked fingod sincs arról milyen hardver van az alcatelben. Érdemi különbséget nem tud felmutatni?

Olvastál róla teszteket? De érteni nem értetted az hétszentség...


Hiába húzod te 1 ghz-re a skate prociját, attól az még armv6 architektúrájú marad, az alcatelben armv7-es van és 1.4 ghz-en, mint pl az xperia arc s-ben is van.


Azt meg azért megnézem, hogy bármelyik játékot simán elviszi. Az újabbakat és jobbakat eleve armv7-re írják és a skate-ben lévő adreno 200 gpu is baromi kevés a legtöbbhöz.


Adobe flash player-el pl. hogy állsz, gondolok itt pl. az index.hu videóira, amik nem a youtube-ról vannak linkelve vagy pl. a foci eb tv alkalmazás a marketről?

2012. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
De komoly nem érted. Feladom... :(
2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Én értem, elhatározod, hogy 40-ért akarsz telefont venni, akkor 40-ért fogsz venni...


Mondjuk én is várnék és inkább gyűjtenék még 10k-t...

2012. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!