Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik a legjobb...

ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
De jó, itt vannak azok az okosok, akik SE-t vettek. Aztán meg folyik ki a szemük a törpe kijelzőt bámulva :D Én mire használom a telefont: telefonálásra, smsre (teljesen oké), netezésre (egy élmény) nagyon kevés játék (szintén élmény ekkora kijelzőn). Oké, a legcsúcsabb 3D-s játékok biztos nem mennének rajta, de nem is érdekel. Viszont amire használom, arra 100x fontosabb a 4.3" az 1GHz-es ARMv7-nél. És én meg látom a családban az SE-ket a 3"-on, hát bámulja, akinek két anyja van :P A Ray meg ronda szegénykém.
2012. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Ma már ott van az alcatel ot 995...
2012. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

#31


A zte skate felett már akkor eljárt az idő amikor kiadták, most meg már így 2012 közepén...


Hiába regeltek 30 accountot a gyakorira, jobb már nem lesz a helyzet.


Ahogy előttem írták az alcatel ot-995 reggelire megeszi estére pedig felzabálja a xarotokat...

2012. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
33-as. Szar például az phone. De a Skate nem. Hiába írjátok, hogy direkt csak ezért regelünk. Hidd el, hogy nem mindenki olyan kényszeresen egoista mint te. Igaz, hogy az Alcatel ot 995 jobb, mint a Skate, de mennyivel később jött kis és mennyivel drágábban... Most nézem az árakat vaterán... Hát nem sokat változott. Nyilván én is jobban örülnék egy olyannak, de akik Skate-et vettek/vesznek azok elsősorban azért, mert olcsó. És ebben még mindig verhetetlen.
2012. jún. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

34-es vagyok

*iphone

2012. jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Ez már elég régi kérdés és nem azt kérdeztem hogy milyen telót ajánlotok,melyik a jobb hanem hogy a "ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?" tehát térjünk vissza a kérdéshez.


Amugymeg már anyira engem kérdezőt már nem érdekel mert SE Liv-ot vettem és most meg kinéztem magamnak az alcatel ot 995-öt. A live-ban az nem tetszik hogy TÚL KICSI a kijelzője 3,2 col az mi??? egy nagy semmi legalábbis nekem

2012. jún. 18. 10:01
 37/51 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy az Alcatel ot 995 jobb, mint a Skate, de mennyivel később jött kis és mennyivel drágábban... "


T-mobilnál egy vassal se jött ki drágábban az alcatel ot-995, mint múlt év végén a skate. Mindkettő nyitóára 50k volt a webshopban...

2012. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
Ez így nem releváns, 1998-ban a Nokia 5110 nyitóára is 50k volt. Akkor azt is hasonlítsuk az Alcatelhez? Közben eltelt némi idő, ma már ugyanannyiért ennyivel jobbat kapsz. Mindettől függetlenül az OT-995 egy baromi jó telefon (bár hallottam róla rossz híreket is), de most egy picit drágább is. Főzött rom kérdésben: Ice Armor III - SkaTe_V2 - ColdFusionX a legesélyesebbek. Próbáld ki mindegyiket, egy romcsere 10 perc :)
2012. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Ugyan miért nem relevàns?


Fél év különbségről van szó, nem 14-ről.

Most a skate 40 a webshopban + 10k-ért az ot-995 minden téren alázza...


Én inkább az nem êrtem, hogy egyesek miért nem látják már 2012 közepên is be azt, hogy a skate felett az ot-995 megjelenésével végleg eljárt az idő...

2012. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted... Akkor a 995 felett is eljárt az idő. Simán alázza pl. a HTC One X, ennyi erővel...
2012. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!