Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-re melyik a legjobb...

ZTE Skate-re melyik a legjobb főzött rom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:10
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:

Válasz a kérdésedre Csonka Alex.

Nézd meg ezt az oldalt: hungariandroid.com/androidfans/viewforum.php?f=31

Ja és az előző nagyképü had ne folytassam milyen ember minek válaszol ha segíteni nem tud.Azért mert az anyukájánál kisírta a jobb harverrel bíró telefont és nem kellett neki megdolgozni az áráért nem biztos, hogy mindenki megtudja venni.Ez a telefon olcsó és jó.

Tedd rá az apelme III. romot arról az oldalról amit linkeltem.

2012. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Bocs, nem a kérdésedre válaszolok!

Írjátok itt, hogy a Skate szar, meg lassú, meg gyenge. Mikor még gyári rom volt rajta, akkor tényleg előfordult, hogy beszaggatott, meg néhány komolyabb játék lassú volt, de mióta felraktam a főzött romot, azóta még a legkomolyabb 3D-s animációknál sincs semmiféle akadás és ha feltolom a procit mondjuk 960MHz-re, akkor minden játék tökéletesen megy rajta (pl. GTA 3, FIFA 12 (ami több, mint 1GB-os), NFS Shift). Minden videót gond nélkül visz. Ezért nem értem, miért szarozzák ennyien. Max az lehet, hogy nem tudják elviselni, hogy ugyanazt a tudást töredék annyiért meglehet kapni. De attól még nem kéne ezt csinálni. Nekem is megvan a véleményem az iPhone-ról, mégse szarozom le, amikor csak lehet. Fogadjátok el, van a ZTE Skate.. Ha nem tetszik, nem kell megvenni, ennyi.

2012. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy úgy nem igaz ahogy leírtad...


A fifa12 armv7 proci architektúrára készült, a skate pedig armv6 stb...

2012. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
De, pontosan úgy igaz az egész, ahogy leírtam. Nézd meg, szerintem YouTube-on is van fent Skate-es FIFA 12 videó, de ha nem, akkor max felrakok egyet csak itt, csak most, csak neked!
2012. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Nem kell felrakni semmit...


Ismerősnek karácsony óta van ilyen telója...

Akármilyen főzött romot is rakott rá, az armv6 architektúrának akkor is meg vannak a korlátai.

Egyetlen pozitívum ezzel a telefonnal kapcsolatban a 4.3-as kijelző...

2012. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

"Ezért nem értem, miért szarozzák ennyien."


Azért szarozák sokan, mert nem ezt várták a blade után...

Ebben a telóban tényleg csak annyi a pozitívum a blade-hez képest, hogy parasztvakításnak beleraktak egy nagyobb kijelzőt és egy 800 mhz ARMV6 procit. És kb ennyi...


ICS se lesz rá, csak főzött romként, de az meg pont a lényeget nem használja ki... Az adreno 200 GPU nem elég ehhez, meg a proci se. Persze lehet rá csinálni ilyen romot, de majd tölts le a marketről olyan appot aminek a minimum igény az ics és majd rájössz...


Aki egy kicsit is a jövőre tekint androidos teló vételekor, az nem az alapján dönt, hogy baxott nagy a kijelző azt slussz...


Ha ugyanezt más gyártó csinálta volna, ugyanúgy szaroznák...


Majd próbáld ki utána mondjuk a se live with walkman-t és húzd fel annak is a prociját pl. 1.6 ghz-re. (1.9-re is lehet, de annál már előfordulhatnak újraindulások)


Lehet, hogy csak 3.2-es a kijelző, de alapon is reggelire megeszi a skate-et, húzva pedig...

2012. ápr. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!! SE Live with walkmant vettem nagyon jól szuperál imádom az ics-t is alig várom.:D
2012. ápr. 6. 12:55
 28/51 anonim ***** válasza:

"Ezért nem értem, miért szarozzák ennyien. Max az lehet, hogy nem tudják elviselni, hogy ugyanazt a tudást töredék annyiért meglehet kapni."


Azt már írták fentebb, hogy miért szarozzák.

Ez gyakorlatilag egy blade, amit kiadtak skate néven. Annyi az eltérés, hogy nagyobb kijelzőt raktak bele és 600 mhz-es proci helyett egy 800-ast.


Az, meg, hogy ugyanaz a tudás töredék annyiért.

Mégis mivel hasonlítod? A kijelzőméret alapján? 4.3-as kijelzővel van pl. az xperia arc vagy az arc s.

Ugyanaz a tudás? Na ne röhögtess már...


Olcsóbban van a Live with walkman, 36-ért. Kisebb a kijelzője, max ennyiben "gyengébb", mint a skate. Minden másban köröket ver rá.

Elcseszték ezt a telefont, mert csak arra gyúrtak, hogy belerakjanak egy baszott nagy kijelzőt.

Csak ez már nem az az időszak amikor a blade olyan telefonokkal volt hasonló áron, mint pl. az X8.

Ma már az a nagy büdös helyzet, hogy sokkal modernebb hardverű telefonokat lehet kapni hasonló áron vagy olcsóbban, mint a skate.

Én még egy használt motorola defy-t is előbb megvennék, mint ezt a parasztvakítást...

2012. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a tudást, mert lehet, hogy gyengébb a procija, meg lassabb, de Android-Android, ugyanazokat a programokat lehet rá leszedni mint bármelyik másikra. És már leírtam, én elfogadom, hogy nektek nem jön be, meg szerintetek szar, meg minden, de attól még másnak tetszhet. Úgyhogy nyugodtan abba lehet hagyni, hogy a Skate a világ legszarabb telefonja. Itt leírták, hogy szerintük miért szar, de azok vagy nem igazak, vagy kiküszöbölhetők egyszerűen (pl. lassúság ROM cserével). Na ennyi.
2012. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Itt nem csak arról van szó, hogy gyengébb a proci, hanem más az architektúrája is. A skate-ben egy 3 éves konstrukció van, míg pl. a Live with walkman-ban vagy az xperia ray-ban egy armv7-es.

Én épp ezért szoktam lebeszélni mindenkit a skate-ről, mert gyakorlatilag csak annyiban több, mint a blade, hogy nagyobb a kijelzője. Viszont a blade sikere után egyesek bármit elnéznek...


Az meg, hogy ugyanazokat lehet rá leszedni egyáltalán nem igaz. Egyetlen olyat se lehet letölteni rá marketről ami armv7-re készült. Jellemzően játékok, de alkalmazások is akadnak szép számmal, pl. flash player vagy firefox stb.


Tudom, hogy van flashplayer szerűség armv6-ra, de az nem alkalmas beágyazott videók nézésére, az armv7 prociban meglévő hardveres támogatás nincs armv6-on.

És a proci az oka annak is, hogy hivatalosan 2.3-nál nem lesz rá frisebb android.

Főzött romként biztos lesz, de egyáltalán nem fogja tudni kihasználni az ics egyik legfontosabb újítását, a hardveres támogatást.


Majd miután befejezted a skate istenítését azt javaslom próbáld ki ugyanazokkal a programokkal az xperia ray-t, ha lehet azt is főzött rommal. Mondjuk gyári rommal is lealázza a skate-et...

2012. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!