Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Gio - Hogy keltsem életre?

Galaxy Gio - Hogy keltsem életre?

Figyelt kérdés
A Gondom az volna, hogy van egy Rootolt mobiltelefonom; Samsung Galaxy Gio... Csináltam neki rootot, majd lecseréltem az oprendszerét 2.3.3 ról 2.3.4 re, majd onnan 2.3.5 re és újra rootoltam, a készülék TÖKÉLETESEN működött kb 3 hónapig. A Múlt héten csináltam neki egy Hosts fájl frissítést, és miután frissítette(ez azért kellett hogy ne legyenek reklámok a telefonomon és ez a módszer is hónapokig működött tökéletesen) szóval frissítás után újra akart indulni a telefon, de azóta nem lehet bekapcsolni. Volt szervízben is, de azt írták h alaplapcserés, én ezzel nem vagyok kibékülve(nekik meg ugye az az érdekük, hogy minél többet eladjanak, így...) Nem hiszem hogy egy sima hosts fájl frissítésbe halt volna bele, biztos valahogy életre lehet kelteni, próbáltam Odinnal is aksival aksi nélkül stb... semmi... hogy tudnák bele egy kis életet lehetlni...? valakinek valamilyen ötlet? Legyen az bármilyen extrém is... és itt most nem a szecskavágóra gondolok :P XD Köszi előre is...

2012. ápr. 19. 10:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hmm akkor ez van: Ha a le, re nem kapcsol be, akkor gondoltam bekapcsolom ramdumpban, és ott átkapcsolom a HOME+LE+BEKAPCS módban, és ki is kapcsol(windows azt hallatja mintha kihúznám az eszközt) viszont BE nem kapcsol, ha újra nyomom a HOME+LE+BEKAPCS módot megint olyan hangot ad ki mintha kihúznék valamit(amit be sem dugtam a gépbe) :\
2012. ápr. 19. 12:22
 12/13 A kérdező kommentje:
Mindegy; beadtam szervízbe.
2012. ápr. 29. 10:33
 13/13 Adrián Úr válasza:
segicsetek már nekem is ugyan igy van minden csak aba a ramdump mod be megyen bele semmi másba és feketét mutat csak én véletlen nem azt a softwaret tetemm rá a telómra amit kelet volna ! hanem másat nem gio ra valót hanem galaxy ace ra valót és nem akar be kapcsolni segicsetek :(
2015. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!