Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire veszélyes okostelefon...

Mennyire veszélyes okostelefont használni nyilvánosan? Itt leginkább arra gondolok, hogy Budapesten BKV-n vagy valahol az utcán jellemző-e a lopás?

Figyelt kérdés
Jövőre pesti egyetemista leszek (SOTE), és ezért vagyok kíváncsi.

2012. máj. 6. 15:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hordj karórát, és arról mondd meg az időt. Ne vedd elő, csak ha hívnak. SMS-t nagyon szerencsétlen dolog buszon írni, főleg ha tömeg van. Akkor csak az sms-re figyelsz, és nem veszed észre, ha valaki közeledik.
2012. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy szerencsétlen akkor ellopni nem tudják,( lehetetlen) (esélytelen tömeg közlekedésben) esélye se lenne elvenni, de aztán még menekülni is.. ( kamerák)
2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért nem kell túlzásba vinni. Én 175 vagyok és kb 70 kiló, szval nem vagyok egy két ajtós szekrény. De engem még nem próbáltak betalálni. Szerintem sokat nyom a latba az, hogy milyennek ítélnek meg mikor meglátnak. Mindig húzd ki magad, járj egyenesen, és ne legyél rest az emberek szemébe nézni. Én a Wesselényi utcába járok iskolába (5 perc a Blaha meg a népszínház), sokszor 5 mp-ig néztem a ratyigyerek szemébe, el is fordult. Pszichológia, ami sokat számít. Járj úgy mint a gepárd ne pedig úgy mint a gazella ;)
2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ha majd 3 kisebbseg all veled szemben, azert ne keresd majd a szemkontaktust:)
2012. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: álltam én már szembe 10-el úgy hogy én voltam meg egy barátom. kicsaptuk a bökőt az egyiken ejtettünk egy felszíni sérülést, hopp szétoszlottak. Mondjuk ha kevésbé vagy bátor akkor próbáld ki a paprikasprét vagy ugyanezt borssal. de azért a bökő sosem árt, nemgond ha nem mered használni, csak tégy úgy mintha lazán megvágnád. a penge 8cm-nél ne legyen nagyobb, mert azt már büntetik
2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket, de azért lehetőleg nem szeretnék ilyenbe keveredni :S

Paprikasprét és jó bicskát hol lehet venni?

2012. máj. 12. 17:16
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó bicskát svájcban. Paprikaspray-ről nincsenek infóim, de eBay, Amazon, Military Shop-okban próbálkoznék.
2012. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

TE NORMALIS VAGY????


Ilyen esetben, ha ennyire sokan allnak veled szemben, nehogy emberkedj! Az elet nem hollywoodi akciofilm, azt hiszed, ezeknel nincs minimum egy zsebkes??


Ha az egyiket felboszited, konnyen hasbaszurnak parszor!

2012. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Budapest melyik részei vannak bekamerázva?
2012. máj. 12. 17:30
 20/24 anonim ***** válasza:
forgalmas részek...pl forgalmasabb aluljárók, terek, utcák, pályaudvarok.
2012. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!