Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire veszélyes okostelefon...

Mennyire veszélyes okostelefont használni nyilvánosan? Itt leginkább arra gondolok, hogy Budapesten BKV-n vagy valahol az utcán jellemző-e a lopás?

Figyelt kérdés
Jövőre pesti egyetemista leszek (SOTE), és ezért vagyok kíváncsi.

2012. máj. 6. 15:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én a VII. kerületbe járok iskolába, nagyon jól ismerem az ilyen embereket, többször szoktam sétálni a népszinház utcában (gondolom tudjátok milyen hely), ha ugy adodik 10 után, és képzeljétek nem félek. nézd meg interneten, vagy Military boltokban. habár én az enyém a piacon vettem, oda ne menj ki mert annyi cigány van ott hogy hamar kétségbe esnél :D
2012. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

05-12 17:26

miért te micsinálnál? mondanád hogy nem akarsz bajt. ezáltal vérszemet kapnak. elveszik mindened aztán meg befenyítenek ugy hogy összeszarod magad.

Ti elvagytok tévedve. piti tolvajok nem mernek szurkálni. de mindegy...féljetek nyugodtan a kissebségtől ez a helyes hozzáállás. meg hireszteljétek mintha spártai katonák lennének akik ellen nincs esélyed. a ti adótok megy rá el nem az enyém ;)

2012. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Késes önvédelmet tessék elfelejteni! Bizonyított hogy csak a saját idődet pocsékolod mire előveszed a bicskád. Ameddig nincs önvédelmi/katonai kiképzésed szúró vágófegyverekre, addig sanszos hogy a támadó kerekedik felül vagy a kis nyolc centis késednél elővesz egy nagyobbat. Önvédelemre csakis gázrevolvert. Kis gyakorlással 0.5 mp alatt leadhatod a legelső lövést. Hatása: 30-60 percre kínfájdalmakat okoz. Kérdésre válaszolva ne nagyon mutogasd az utcán az okostelefonod.
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én egyszer tanúja voltam, hogy egy csávó, megpróbált a ráckevei héven lopni egy telefon ilyen záráskor kikapom ugrok rohanok stilusban, de nem sikerült neki, mert lepattant pár ember és elkapták, picit elagyabugyálták a rohadekot. Ugy tudom csak próbálta kivenni a kezéből, de csak inkább elfutott, mert nem tudta kivenni a kezéből.
2015. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!