Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Billentyűs okostelefont...

Billentyűs okostelefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 14:12
 1/3 kisvuk29 ***** válasza:

Melyik típus érdekel.

Kicsúsztatható QWERTY-ből az Xperia mini pro-t ajánlom,mert mióta megkapta az ICS-et azóta nagyon csúcs.(Személyes tepasztalat)

Ha a hagyományos abból talán a BlacBerry-k a legjobbak.Írd meg mire gondolsz és segítek.

2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire billentytűset akarsz, de ott van pl. a Sony Ericsson Xperia Mini Pro, vagy Xperia Pro. Esetleg Samsung Galaxy Y Pro, az összes BlackBerry, azt sem tudom, hogy újat, vagy használtat akarsz, de pl. a régi nokiák mint Nokia N95, E71, E72, N97, stb.. ezek is mind okostelefonok..
2012. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Xperia Mini pro- nekem is volt, nem jött be, qwertyset egyáltalán nem akarok! Viszont azok a nokiák már érdekesek lehetnek, E72 pl.. Jó telefon?
2012. aug. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!