Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4S 16GB, vagy...

Apple iPhone 4S 16GB, vagy Samsung Galaxy S III, esetleg Sony Xperia Ion, melyik legyen?

Figyelt kérdés
Mindig csak régi telefonjaim voltak, tehát nekem mind az Ios, mind az Android teljesen új lenne. Ha nem esik nehezetekre kérlek segítsetek!!

2012. szept. 10. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az iphone -t ne. Tényleg jó, okos, szép és gyors, de van pár idegesítő funkció ami miatt nem szeretem, és nem ajánlom. Én mivel sony párti vagyok, így inkább az Ion -t választanám, de annak csak 2 magos procija van, a sg3 -nak pedig 4. Ha csak nem játszol komolyabb játékokkal mint pl. nova 3, akkor nem fogod észrevenni a sebbegésbeli különbséget. Nehéz kérdés hogy melyik legyen :(
2012. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

xperia ion.

Jelenleg a 4 mag még fölösleges, mert még csak a két magra jönnek ki játékok, és ezért fölösleges kiadni +10-20000 forintot, és ráadásul az ionnak sokkal jobb az anyaghasználata, a kamerája, szebb a kijelzője, és olcsóbb.

Szóval szerintem a sony-t vedd.

Iphone-ból meg szerintem vagy várd meg a következőt, vagy ne vegyél iphone-t.

2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és ha kizárom az iphone-t ?
2012. szept. 11. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
ion ez egyertelmu :) sokkal szebb a kepe mint az s3nak...ugyanakkora felbontas kisebb mereten..:D
2012. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!