Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma a 0630/9303100 T-mobile...

Ma a 0630/9303100 T-mobile ügyfélszolgálattól hívtak, hogy valami le fog járni. Mi a gondjuk?

Figyelt kérdés
Nem hallottam, hogy pontosan mi... Mivel náthás vagyok, nem hallok rendesen... Ma töltöttem fel a kártyámat. Nem vagyok előfizető. Átverés volt a hívás?

2013. jan. 2. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

+36-30/930-3100

A T-Mobile magyarországi hálózatából díjmentesen, más belföldi hálózatokból pedig T-Mobile-os hívószám felhívása szerinti díjazással elérhető


Az hiszem első találat a Googleben.


[link]

2013. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De miért hívtak...?
2013. jan. 2. 09:15
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Hívd vissza őket, és kérdezd meg...
2013. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Ja!

Hívd a 1430-at, lépj be egy menüpontba, majd nyomj egy 0-t, akkor ügyintézőhöz kapcsolnak, és mondd, hogy pl. 8óra 12-kor hívtak, de nem tudod pontosan, miért is. Visszanézik neked, csak ugyanarról a számról kell, hogy telefonálj, amin ők kerestek. Általában ilyenkor sms is szokott jönni, ha valami lejár!

2013. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Golan Trevize ***** válasza:
21%

Az a gondjuk, hogy valami le fog járni.


Neked meg az, hogy ha nem értetted, akkor miért nem kérted meg, hogy ismételjék el lassabban, hangosabban.


Mi meg találgassunk, hogy miért hívtak fel...

2013. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha valami le fog járni sms-t küldenek.

Személyesen akkor hívnak,ha valami le fog járni DE lenne

egy jobb ajánlatuk.

2013. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Golan Trevize: hova gondolsz már? Utána kérdezni, akkor még a végén h*lyének nézi! Inkább megkérdezi itt!
2013. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Ugye a krumpli árát is a hentesnél szoktad megkérdezni kedves kérdező?

Azt értjük hogy gond van a hallásoddal, de remélhetőleg van más értelmes egészséges ember a környezetedben akinek a kezébe tudod nyomni a telefonod és megkérni hogy az ingyenesen hívható számon érdeklődje meg neked hogy mi a probléma.

2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Olyan jó pofák vagytok... Hogy kérdeztem volna vissza mikor nem élő hang volt... Hanem olyan felvett női hang nyomta a szöveget. Ha a bunkóság fájna sokan ordítóznának.:D Téma lezárva!!! B.Ú.É.K.
2013. jan. 3. 09:23
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

"Hanem olyan felvett női hang nyomta a szöveget."


Igazad van, ha felvett női hang mond valamit akkor nincs mit tenni. Ezen már csak a gyakorikérdések segíthet.

2013. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!