Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma a 0630/9303100 T-mobile...

Ma a 0630/9303100 T-mobile ügyfélszolgálattól hívtak, hogy valami le fog járni. Mi a gondjuk?

Figyelt kérdés
Nem hallottam, hogy pontosan mi... Mivel náthás vagyok, nem hallok rendesen... Ma töltöttem fel a kártyámat. Nem vagyok előfizető. Átverés volt a hívás?

2013. jan. 2. 09:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Amikor hívtak, majdnem egy éve nem töltötted fel az egyenlegedet. Ha nem töltöttél volna rá, elveszett volna a telefonszámod.

Ha azóta megint nem töltöttél rá, várhatod megint ezt a hívást.

2013. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Cheasy válasza:
61%
Szerencsétlen agyhalottak. Ha nem akartok válaszolni,miért kukkoltok itt? Ti talán szabályzattal meg árlistával a valagatokban születtetek? Sok gyökér,okoskodó,széles arcú majom. Cumizzatok!
2014. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

én sem értem, miért válaszolgat olyan, akit idegesít maga a kérdés?


nekem nagyon is hasznos volt ez a kérdés, és a rá adott érdemi válaszok is, ui. én is egy ilyen hívásra ébredtem reggel 8-kor, még magamhoz se tértem, így felvenni se állt szándékomban - de ha akartam volna, se tudtam volna, mert nagyon röviden csengetett csak meg -, és később hiába kerestem tudakozóban, titkos számot adott ki rá, ezért kerestem rá a google-ban a számra, így találtam erre az oldalra...


és miután én sem szeretek senkit visszahívni úgy, hogy fogalmam nincs ki lehet, hívást se vártam sehonnan, persze, hogy előbb rákerestem a számra, nem is értem, másnak mi ezzel a problémája? az internet korszakában miért ne használnánk azt, ahelyett, hogy ész nélkül telefonálgatnánk?


egyébként később visszahívtak, és valóban gépi hang tájékoztatott arról, hogy a rendelkezésre állási időm 5 nap múlva lejár, töltsek rá a kártyára, stb... régebben ezt sms-ben közölték, nem is értem, mire ez az új szokás?

2014. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
87%
Egyet értek az utolsó válaszolóval!! Én is ugyan így jártam!!
2015. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha még bárkinek releváns a kérdés:

Ez a T-mobile (avagy azóta már telekom) általános kimenő vonala. Tehát innen érkezik a hívás, ha bármilyen oknál fogva a cégtől felhívnak.

Ha az ügyfélszolgálatról hívnak az ügyfélszolgálat felhívásával kideríthető, miért kerestek. Ha nem, akkor valamelyik másik részlegtől érkezett a hívás. Engem speciel állásinterjúval kapcsolatban hívtak erről a számról durván fél éve.

2015. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
49%
Engem is hívtak ma, pedig Telenoros vagyok. Álláshirdetésre nem jelentkeztem. Vajon mit akarhattak? :)
2017. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
26%

Mindenkinek csak 1 jó tanács:

1. ACR alkalmazás feltelepit,

2. minden ilyen jellegű telefonbeszélgetés után "igen" gombra rányom,

3. nyilvánosságra hozza közérdekből, legjobb belátása szerint eltorzitja (de érthető maradjon) az ügyintéző hangját, hogy mindenki okuljon belőle,

4. kérdést tesz fel másoknak a felvétel linkjének megosztásával,

5. és mindenkinek ki lehet törölnie az érett?ségi bizonyitványával az s jukát.

2018. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, látom régi kérdés de engem mostanában kezdett el ez a szám hívogatni. Előtte 500as kezdetű számikról hivtak...vicc
2021. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Engem 2 napja hívogat ez a szám.

Nem vettem fel mert egyrészt nem értem rá, másrészt nem szoktam idegen számokat felvenni.

Nekem feltöltő kártyás a telóm, úgy olvastam, hogy akkor szokott hívni ha lejár. Múlt hónapban kaptam sms-t hogy lejárt az 1 év.

Fel is töltöttem, mutatja is az alkalmazásban hogy 340 nap múlva fog lejárni ismét, nem tudom miért hívogat, majd a héten ha lesz időm megkérdezem a T mobile-t személyesen mi bajuk. Ha annyira fontos írjanak sms-t ahogy szokták is amikor lejárna az egyenleg. Idegesítik az embert feleslegesen.

2023. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Ha annyira fontos írjanak sms-t ahogy szokták "

A telefont nem veszik fel, az sms-t törlik ...

Az ilyennek minek egyáltalán a telefon?

2023. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!