Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem feleslegesnek...

Csak én érzem feleslegesnek az idei csúcsmodelleket?

Figyelt kérdés

A HTC M7 is csak 4 magos 2gb rammal..

A tavalyi Galaxy Note 2 ben is 4 kicsivel gyengébb mag van, és 2gb ram, szóval szerintem nekem nem érné meg váltani.

Az S4 is fullhd meg 4+4mag, és egyszerre nem működhet mind a 8, szóval szerintem nem nagy durranás.


2013. febr. 8. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak te.
2013. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Legalább majd nyáron tudok venni valami olcsó 2 magost. A sok hülye meg veheti a 200 ezres telókat.
2013. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Olyan üzemideje egyik telefonnak sem lesz fullhd kijelzővel, mint a Note 2-nek..

A 4 mag pedig ugyanúgy 4 mag marad, csak AnTuTu-ban kb 3000ponttal jobbak lesznek..

A HD kijelző nekem bőven elég.. Nem láttam semmi pixelt a kijelzőn. Jah meg nem 2cm-ről nézi az ember.

S2-m volt ezelőtt, és sokkal smooth-abb jb-vel a Note 2. Ez az a szint számomra, mikor már 1 teljesen bugmentes készüléket kap az ember, és nem szív vele, mert a gyári rendszer 1 rakás.......

2013. febr. 8. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Most győzködöd magad,hogy jó telód van? Jó is a note 2,de lesz jobb is. Ilyen az élet.
2013. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem. Minek győzködném magam?

Az S2-vel sokat szívtam, mert a gyári ICS vacak lett.

De ez tény, hogy 2300-as aksival az M7 nem fog 1 napnál tovább menni nagyon.

Az S4-ben meg majd lesz kb olyan 3000-es aksi.. De a kijelző nagyon sokat fog meríteni, mert csak sűrűbb a kép.

Csak nézd meg, hogy nem sokkal jobbak a tavalyi modelleknél az idei csúcskészülékek. Kijelzőben és processzorban. Valamelyiknél pedig ramban is.

2013. febr. 8. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Minek sírsz?Miért az M7 a pléda?Ott az Xperia Z, egy rakás szar az akkus üzemideje, és a kijelző is pocsék.

Persze a Galaxy S4-re meg előre látatlanban rávágod, hogy 3000-es akksival jön, vagy mi?Hol olvastad?


Fsznak kell itt Flamelni ezerrel, vagy meguntad a mobilarénát és átruccantál ide egy kis vérfrissítésre, vagy mi a tököm?


Az M7-re térve meg, annyiban pluszt ad, hogy a Sense5 referenciamodellje, a 2,3 aH-s akksi egyelőre csak előzetes infó, de ha egy ekkora telep is kerülne végül bele, őszintén, nem tök mindegy?Az ember hozzá szokott már, hogy naponta tölti a telóját, akinek meg van esze, az vagy pót akksival jár a zsebben/táskában, vagy vesz egy mugen power extended battery-t, ha van épp a telójához.


Flamelni meg tök felesleges itt is, bőven elég a MA köreiben sírni.

2013. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mindig ugrásszerű a fejlődés.

PC ugyan ez. Volt év amikor nagyon nagy fejlődések voltak, mostmeg az egy helyben toporgás megy.

2013. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak azért mert nincs ilyen telefonra pénzed ( ne aggódj, nekem sincs és még sok más embernek sincs ) nem kell fikázni. Lehet hogy ma még felesleges ilyen hardver de 2-3 év múlva már nem lesz az. Szóval ha valaki vesz egy ilyen telefont egy jó ideig nem kell majd lecserélnie elavultság miatt.
2013. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6

Bírom az ilyen parasztokat. Értelmesen nem tudnak a témához hozzászólni, és csak szidni tudják a másikat..


"Fsznak kell itt Flamelni ezerrel, vagy meguntad a mobilarénát és átruccantál ide egy kis vérfrissítésre, vagy mi a tököm?"

Igen értelmesen tudsz megnyilvánulni. Eléggé látszik, hogy soknak képzeled magad.. Bár azt nem tudni, hogy mire..


"Az M7-re térve meg, annyiban pluszt ad, hogy a Sense5 referenciamodellje, a 2,3 aH-s akksi egyelőre csak előzetes infó, de ha egy ekkora telep is kerülne végül bele, őszintén, nem tök mindegy?"

Ha ekkora aksi kerül bele, akkor az egész 1 vicc lesz.

Újra fél napot bírnak majd a telefonok.. Hurrá, az biztos nagyon jó lesz. Ha én venném meg, akkor nem lenne mindegy, mert legalább bírjon ki 1 napot kényelmesen.


"Az ember hozzá szokott már, hogy naponta tölti a telóját, akinek meg van esze, az vagy pót akksival jár a zsebben/táskában, vagy vesz egy mugen power extended battery-t, ha van épp a telójához. "

Jah, mikor S2-m volt, akkor vettem 1 pót aksit, de baromság volt az, amit csináltam vele.. 1 hónapig cserélgettem az aksit benne, de utána belegondoltam, hogy mekkora baromságot csinálok. A mugen power eléggé elcseszi a design-t. Ha valaki olyat vesz, akkor már tényleg 1 féltéglát kap.


"Flamelni meg tök felesleges itt is, bőven elég a MA köreiben sírni."

"Flamelni" - Ez a szó visz majd a sírba.. Ennyire nem lehet csökkentett módban az elméd, hogy nem tudsz egyedi lenni Csak ismételgeted önmagad.. Gratulálok.

Mitől utálod ennyire a mobilarénát? Bannoltak a parasztságod miatt? :D

Biztos valami olyasmi van a dologban. Mivel a stílusod is eléggé bunkó, és erre még a szitkozódásod is rátesz 1 lapáttal.


#8

Miről beszélsz??

Ha ma felesleges ez a hardver, akkor minek fizessek érte most, ha majd később bőven lemegy az ára? 2-3 év múlva ezek nagyon nem fognak érni semmit. Talán majd kb annyit, mint 1 régi PDA. Először mindenki azt hitte, hogy jók a régi Androidos készülékek. Aztán jött a következő év.

2013. febr. 8. 17:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi a rákot szeretnél egyáltalán tudni? Csak mert azon kivül,hogy próbálsz okosakat mondani(kevés sikerrel) nem tudjuk mi a tökömöt akarsz tulajdonképpen.
2013. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!