Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy lehet? Nem tudom...

Ez hogy lehet? Nem tudom felfogni.

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:
vettem pár napja egy telefont használtan(galaxy mini). most nézegettem a galériát és megláttam egy olyan mappát aminek a neve instant upload. ebben olyan képek vannak amiket több mint egy éve csináltam az előző telómmal(galaxy s). fájlkezelőben nincs benne. ezek soha nem kerültek fel máshova pl. laptop, memóriakártya, mert ezek meg sem voltak akkor. pár képet az előző telefonommal töltöttem fel facebookra, de a nagyrészét sehova. ez hogy a *****-ba lehet???
2013. febr. 10. 22:13
 2/7 anonim ***** válasza:
A Google+ accountodban vannak, egy privat mappaban. Nem kell felni, senki mas nem latja oket.
2013. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valóban? és ezt a mappát megtudom nézni/szerkeszteni/törölni?
2013. febr. 10. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen tudod.
2013. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és elárulod, hogy pontosan hogyan?
2013. febr. 10. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be Google+-ra a neten, es ugy. [link]
2013. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
konkrétabban nem lehet?
2013. febr. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!