Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik mikor fogják felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mikor fogják felfogni, hogy az magában, hogy ők kedvesek, jófiúk, rendesek, nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Igazán unalmas már ez a szöveg, hogy valaki aranyos, belsőleg jó és mégsem kell senkinek. Az, hogy valakinek jó a belsője, édes kevés egy normális kapcsolathoz... Ezt nem ártana felfogni végre. Tudom, hogy le leszek becsületesen hurrogva, de már frászt kapok az ilyenektől. Egy nőnek sem elég az, ha valaki rendes, ennél sokkal több kell személyiségileg.

2013. jan. 20. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Akik az ilyen kérdéseket kiirják, azok csak nem tudják ezeket!

Kérlek minket normális fiukat/férfiakat ne hordj le napi 2-3 ilyen szánalmas loser kérdése miatt.

Elöre is köszönöm

16/f

2013. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Majd 1-2 olyan kapcsolat után amiben félig agyonvertek,kihasználtak,beléd törölték a ..lábukat,hidd el értékelni fogod ha még kellesz majd egy rendes pasinak :)
2013. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

NEm fogják fel ezek az emberek. CSak ugye ennyiük van, ennyit tudnak adni. Mindenki amilye van, azt a portékát próbálja rásózni a másikra, feltéve ha vevő rá. Ők a belső tulajdonságokra vannak rástartólva, ezzel fakítanak, erre sziporkáznak, mert külsőre feltehetőre gnóm koboldok, és ezzel kompenzálnak. Nem tudnak mit tenni. Úgy vannak vele, egyszer majd jön valami elves vallásos lány,aki nem a kemény faszra lett ránevelve,hanem a megnyerő mosolyra meg a mélyenszántó beszélgetésektől izgul a pöcke majdan.

"míg élünk remélünk" ők is remélnek,hátha egyszer eljön az ő idejük is. Erről van tehát csak szó itt.

2013. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Japp, igazságot mindenkinek!

Én (és te is) hiába mondom, hogy fontos az egyéniség, ezek a kis lúzerek úgysem fogják megérteni. Mert könnyebb sajnáltatni magukat, mint változtatni bármin is... :D

2013. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Nueleth ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, de nem értem, miért tetted fel a kérdést... Most szeretnél 5-6 oldalon keresztül vitázni?:) Nem tudom, miért kell provokáló célzattal ilyen kérdést kiírni.:)
2013. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Azt kellene felfognod végre, hogy egy rendes pasi nem napi 24 órában rendes, hanem benne is megvan az állat aki jól megbasz téged, ha kell. Csak az arányok mások a te általad preferált nagypofájúakhoz képest. A te pasijaid azok, amiknek látszanak. A rendesnek látszó pasikból viszont egy IGAZI nő kihozza mindazt, amit te elsőre nem látsz, de vágysz rá. Tehát NINCS OLYAN, HOGY RENDES pasi, csak olyan pasi van, akiből még nem jött az állat, jó értelemben. De ezt sose fogod megérteni, mert te a látszatra építesz, arra ami egyből lejön neked a pasiról. Mondhatnám azt is, hogy kevés vagy...
2013. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, keress más palit
2013. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindig lesz olyan, aki nem fogja felfogni :D Egyébként szerintem ez többek között azért van, mert úgy gondolják, hogy mivel ők kedvesek, rendesek, stb. ezért nekik jár egy kedves, rendes, szép lány, egy normális kapcsolat, stb. Az az egyetlen probléma, hogy az élet nem így működik :D Lehetek én akár Terézanya is, attól még semmi se jár...vagy megkapok valamit, vagy nem. Meg persze annyira azért tenni se akarnak érte, változtatni magukon nagyon nem akarnak, inkább szidnak mindenki mást, a világot, bárkit. 24/L
2013. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 2/7: Soha nem volt ilyen pasim és nem is lesz. Végletekben beszélsz. Nem értetted a kérdést.

# 6/7: Honnan tudod, hogy én milyen pasit preferálok? Csak annyit írtam, hogy milyet nem, azt nem, hogy milyet igen.

2013. jan. 20. 13:13
 10/21 A kérdező kommentje:
# 8/9: Erről beszélek. És akkor az a rendes, aki egy kis kritika után szidja a másikat a sárga földig? Köszi, de ebből nem kérek!
2013. jan. 20. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!