Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J tulajok! Tapaszt...

Sony Xperia J tulajok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akiknek ilyen telójuk van azok válaszát várom főként..

-Személy tapasztalatok, meg érte-e a vételt stb.?

(Tudom, hogy ilyen árban van másik xperia ami jobb, de nekem külsőre ez tetszik a legjobban)

Normális válaszokat, Köszi!



2013. febr. 17. 17:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%

Cseszheted a külsőt ha meg egy nagy nulla a belső.

Már pedig az. Illetve 30-35k-ért még jó is lenne de amennyiért most adják az nagyon durva ár érte.

Xperia U is szép és sokkal jobb.

2013. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
38%

Az első válaszolónak: az U-nak "csak" 3,5"-os a kijelzője és ráadásul 2.3-as Android van csak rajta. Nem friss darab, szemben a J-vel.


Szerintem ár/érték arányban teljesen jó telefon, 2 hónapja használom, nem volt semmi gondom vele. Csak ajánlani tudom!

Van nála gyorsabb/nagyobb/jobb, de az árban is jóval több...

2013. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 17. 18:57
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második!

Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal!

Az U-n már több hónapja az Android 4.0.4 van, és hardverben évekkel frissebb a J-nél.

A J azon kevés sony telefonok közé tartozik, amik túl vannak árazva.

a J árán sokkal jobb minden szempontból az xperia sola és u.

Ne kinézet, hanem tudás alapján válassz. Így pénzt dobsz ki az ablakon, ahogy a második válaszoló is. Megtetszett gondolom neki a kinézete, és megvette. elégedett a J-vel, mert ilyen angry birds szintű játékokat játszik rajta, vagy még azt se.

2013. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
És a J akkor lenne jó ár érték arányú, ha 35-40000-ért árulnák, és nem 55-60000-ért...
2013. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
24%

Kedves Bambusz1!


Szerintem nálad van a gond.

2.3-as Androiddal árulják:

[link]


[link]


Az U már tavaly nyáron tuti vásárolható volt, míg a J ősszel jelent meg.


3,5"-os kijelzőt nem lehet 4"-ossal összemérni.


Ráadásul az akksi a J-ben 1750 mAH, az U-ban csak 1320 mAH. Enyém bírt már ki 4 napot is viszonylag kevés piszkálással. Az U tuti nem bírta volna 30%-kal kisebb akksival.


Az U egyáltalán nem bővíthető, míg a J-be 32 gigás microSD-t is tehetsz.


És ha azt veszed max. 5-6 ezerrel olcsóbb, ami 10%-ot jelent, egyértelmű, hogy nem éri meg a kisebb kijelzős U-t venni.


Itt az összehasonlítás: [link]


Vita részemről lezárva. Bambusz1 olvass, tájékozódj.

2013. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lezárva a vita .

1. Mintha csak a J lenne a "Szép" telefon, az U is van ugyanolyan szép, sőt.

2. Mit akarsz a J-vel , a J tulajdonképpen csak egy külsőleg átalakított Xperia Tipo vagy Miro, mivel ugyanaz a hardver, csak 200mhz-el több a proci feszkoja.adreno 200 ugyanúgy, ami dettó elavult lehet.

3. Nem értem mi a francokért árulják 50+k körüli áron mikor max 40et ha érne. 50ezer... akkor már inkább ZTE BLADE III, ami 40ezer és ugyanaz a hardver(ja nem,abban adreno 205 van, meg nincs vaku, ennyi)

4. Sokkal erősebb az U mivel kétmagos proci van benne. meg aztán 3,5" v 4" tényleg marha nagy különbség amúgy :D

2013. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan szinte fáj válaszolni a buta kommentekre de megteszem.

Mi a francért okoskodsz ha nem értesz hozzá?

Már régóta van Xperia U-ra ICS, lehet, hogy mikor a dobozból kiveszed akkor nem az van rajta de 10 perc rárakni. Akinek ez nem megy akkor nem való okostelefon.

Kisebb kijelző viszont 2-szer erősebb proci. Jobb GPU.

Magyarul sokkal jobb teló hiába kicsit kisebb a kijelzője. Ráadásul élesebb is, mert ugyanaz a felbontás jut kisebb méretre.

2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az U-nak a külseje számomra nem igazán nyerő..

Ezekhez hasonló telefonokat tudtok még mondani max 70.000 ft-ig?

2013. febr. 17. 21:19
 10/34 anonim ***** válasza:
Xperia P
2013. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!