Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J tulajok! Tapaszt...

Sony Xperia J tulajok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akiknek ilyen telójuk van azok válaszát várom főként..

-Személy tapasztalatok, meg érte-e a vételt stb.?

(Tudom, hogy ilyen árban van másik xperia ami jobb, de nekem külsőre ez tetszik a legjobban)

Normális válaszokat, Köszi!



2013. febr. 17. 17:19
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
32%

"Kategória toplista 1. Vagyok!"


Milyen kategóriában? Sz.rkeverés? :D


Aki arra élvez, hogy a mobilján játszik, annak ajánlom a nőket helyette :D


Vedd az U-t, gyerekeknek az kell :D

2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
attól még, hogy valaki játszik a telón lehet akár 40éves is. nem korhoz van kötve ...
2013. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem csak a játék. Mit nem lehet azon felfogni, hogy gyorsabb az égész telefon és időtállóbb?
2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Nekem a J tetszik jobban, pedig tudom, hogy fényévekkel gyengébb. Jelenleg egy Nokia 500-at koptatok-na annál bármelyik jobb!

4.12-től le lehet tölteni google térképet offline navihoz, ha ez menne szépen a J-n, akkor azt venném, mert netezni meg navigálni megfelel nekem meg más nem kell.

2013. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
tény hogy az U erősebb, de azért a J sem olyan rossz, láttam én már videot a youtube-on ahol a modern combat 3-mal játszottak rajta és szépen futott
2013. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem sokkal erősebb az U procija? Ez most valami vicc volt?

Elmondom neked, hogy a J procija még a 35000-es kategóriában epmegy, de itt. Az U-nak fényévekkel jobb procija van.

És, hogy a mobiltelefonknál kategória első vagyok, az is tény, és valószínűleg nem azé, mert sz@r válaszokat írok, mint itt egyesek.

Ha te komolyan annyira hülye vagy, hogy többet ér a kinézet, mint a sokkal erősebb hardver, akkor szopjál a J-del, és dobd csak ki azt a 25000 forintot,amennyivel túl van árazva. Nem gondoltál arra, hogy egy Blade3 ugyan azt tudja sokkal olcsóbban? És arra se gondoltál, hogy a Modern Combat 3-at még egy jóval olcsóbb Xperia Mini pro is elbír? Sőt még a Tipo is. Próbálj csak meg Modern Combat 4-et játszani, vagy Modern Combat 3-at zene hallgatás közben! Úgy be fog akadni! Értsd már meg, hogy egy alsó kategóriás hardverrel nem méssz semmire!

A J a Sony azon kevés telefonjai közé tartozik, ami rohadtul nem éri meg.

És tényleg igaz, hogy az emberek egy része a sz@rra bukik, vagy bedőlnek a reklámoknak. A J sz@r és agyon lett reklámozva, és lámcsak néhány ilyen hülye meg is vette. Látom téged az észérvek nem érdekelnek. Mond csak a magadét, azt majd meglátod, hogy a többség az U-t fogja ajánlani.

2013. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Látom egy fanatikus vagy, aki nem hajlandó elismerni, hogy kidobott az ablakon 25000 forintot, ezért nem is pazarlom többé rád az időmet.


Kedves kérdező!

Ha nem akarsz nagyon rosszul járni, akkor a J árán veszel egy Xperia U-t, vagy Sola-t, vagy 65000-ért a náluk jobb Xperia P-t.

A J-t csak akkor vedd meg, ha valahol rejtett költségek nélkül látod 35000-ért, különben nem éri meg. És bocsánat, hogy ennyit válaszoltam feleslegesen, csak egyesek hülyesége nagyon idegesít engem.:(

2013. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző válaszomban modern combat 3 helyett gta3-at akartam írni.
2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 FoLey-v válasza:

Egyetértek,hogy az U sokkal jobb mint a J!

Nekemis U-m van és nagyon megvok elégedve vele!

Ebben az árkategóriában az U vagy a Sola 70-ért meg P,a J csak marketing szöveg.

2013. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
12 ezerért vettem mivel hűségpontjaim voltak és meg vagyok vele elégedve nagyon jól jártam vele szerintem csak az mond negatív véleményt akim meg sem vette csak ránézésre azt mondja h szar am nem kevés a processor nekem nem akad
2013. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!