Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J tulajok! Tapaszt...

Sony Xperia J tulajok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Akiknek ilyen telójuk van azok válaszát várom főként..

-Személy tapasztalatok, meg érte-e a vételt stb.?

(Tudom, hogy ilyen árban van másik xperia ami jobb, de nekem külsőre ez tetszik a legjobban)

Normális válaszokat, Köszi!



2013. febr. 17. 17:19
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
32%

1. Mondta valaki, hogy csak a J szép? Senki.

2. Az baj, ha átalakított Miro? Vegyél Huawei-t...

3. Vegyen ZTE-t, aki akar.

4. Igen, ez igaz, prociban erősebb. És fogyasztásban?


Magyarul nem ICS van rajta, hanem 2.3. Azt, hogy te mit bűvészkedsz vele, nem érdekel. Gyárilag 2.3. A garanciát meg bukod egyből? Köszi, de nem kell...


Amúgy én nem 3,5" vagy 4"-on szeretek játszani. Arra nem telefon való...


Bírom azt a kötözködő fejedet.


Szerintem egyik telefonnal sem jár rosszul a kérdező. Kérdés mire kell neki. Nekem fontosabb, hogy hosszabb ideig ne kelljen tölteni, meg az hogy ne nagyítóval nézzem a kijelzőt. Neked meg a játék. Különbözőek vagyunk, ennyi.


További szép estét!

2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Te tiszta bolond vagy. Hivatalosan van rá ICS. Ne legyél már ilyen szerencsétlen. Csak a dobozban gondolom még a 2.3 van rajta, mert több hónapos készletek állnak a boltban.

De a hivatalos SONY programmal rárakhatod az ICS-t. De minek is mondom látom marhára fogalmad nincs semmiről.

Amúgy meg nehogy azt hidd már, hogy ahogy kijön az új szoftver akkor rögtön frissítik a szolgáltatók a telefon weboldalát. Lehet már a dobozban is ICS van csak nem foglalkoznak vele, hogy átírják, mert nekik sincs arra idejük, hogy 25-30 telefonnak mindig figyeljék, hogy mikor jön új szoftver.

Fogyasztásban semmivel sem rosszabb mivel a kisebb kijelző nem fogyaszt annyit viszont sokkal gyorsabb az egész rendszer. Hülye aki J-t vesz. Nem éri meg az árát. 2013-ban már alap dolog a 2 magos proci.


[link]

2013. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

11.!!!

Te tiszta hülye vagy. Az U-t lehet GYÁRILAG FRISSÍTENI, és nem veszik el a gari, a kijelző hiába nagy, ha nem fut el rajta normális játék, nem bővíthető? Ott a Sola. És ami a legfontosabb hardverben szarrá veri a J-t az U is és a Sola is. Szerintem itt veled van a gond.

Csak pár szót magamról:

Kategória toplista 1. Vagyok!

Felkértek már cikkírásra isegy honlapnál!

Szóval szerintem fogd be a szád, mert árad belőled a sötétség.

És ezt nem dicsekvésből írtam.

2013. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

És még annyit kedves 11., hogy a 3,5" és a 4" között nincs sok különbség.

Cserébe az U-nak még szebb is a kijelzője.


Na és akkor szedjük össze, miben jobb a J:

Jobb üzemidő (mellesleg elmondom, hogy az U a két magjával is simán kibír 1 napot, szóval nem rossz az U üzemideje sem), nagyobb kijelző (ez szubjektív, arról nem tehetek, hogy lapát kezed van), és majd jön Jelly Bean rá, és alap ICS van rajta (megjegyzem, hogy ha még annyit se tudsz megcsinálni, hogy telepíted a telefon által felajánlott pc companiont, és megnyomod a frissítést, akkor halál béna vagy, mert ezt még egy csecsemő is tudja, és a J-n a Jelly Bean úgy fog akadni, mert egyszerűen a totál elavult hardvere gyenge hozzá. Ha az U nem kpja meg, mert elvileg nem tudnák biztosítani a jó sebességet, akkor a halál gyenge hardverű J-nek milyen lesz a sebessége? Csak azért fogják update-elni, mert alig van olyan hülye, aki megveszi, és valamivel kell vevőket szerezni), bővíthető.

És ezzel vége a J előnyének.


Most jön az U előnye: fényévekkel erősebb a hardvere, ami arra jó (bár tudom, hogy még nem hallottál ilyen játékokról), hogy a modern combat, a Gta, és a need for Speed szintű játékokat elvigye, jobb képeket készít, hd video, szebb kijelző, olcsóbb.

És a sokkal erősebb hardver 10x fontosabb a te nagyobb kijelződ és kicsivel jobb üzemidődnél. Ha meg bővíthetőség kell, akkor ott az Xperia Sola.

2013. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

És Kedves Kérdező!

Annyiért, amennyit telefonra szánnál, a legjobb választás az Xperia p.

A J árán meg fényévekkel jobb az Xperia sola és U.

2013. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Úgy látom mindenki az igazat mondja, kivéve az az 1 ember . Az U ténylegesen sokkal jobb telefon, mint a J, a j túlárazott, de hogy mirefel nem tudom . 30-35ér biztos megérné de 50k-ért haszontalanul felesleges
2013. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
32%
A j is elviszi akadasmentesen a gta 3-at hiába rosszabb a procija
2013. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
És én személy szerint inkább nézek mindennap egy olyan telora ami tetszik(j) meg akkoris ha rosszabb a procija minthogy ugynezzek rá u-ra hogy fujj de ronda ez persze szubjektív hogy kinek mi a szép és a kerdezonek a j tetszik jobban s tényleg nem sokkal erosebb a procija az unak ugyhogy szerintem a j-t vedd meg:D
2013. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
És a tmobilnal az u 3-5 ezerel olcsóbb tehát tökmindegy az ár mert sokat nem számít
2013. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg főleg az U-t érdemes megvenni.
2013. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!