Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-asok, tudnátok...

Nokia Lumia 800-asok, tudnátok nekem válaszolni néhány kérdésre?

Figyelt kérdés
Pl.: Milyen a kamerája? Kb. meddig bírja az aksija? Akadozik, vagy lefagy? Facebook rendesen megy rajta, és pl. képeket gyorsan fel lehet tölteni? (Úgy értem hogy pl. nem áll meg 30%-nál...) Meg még ilyen dolgokat tudnátok írni róla? Előre is köszi! :)

2013. ápr. 17. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem megbízható és stabil számomra... :D
2013. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 éves lány vagyok, de elsőre megtetszett a WP. :)) És nézegettem WP8-asokat is, de egy az hogy drágák, másik meg hogy szerintem nem olyan szépek, mint a 800. Tudom, hogy nem a külseje számít igazán, de azért az is, mert pl. meglátják a kezedben a telefont, akkor azt nézik, hogy szép-e, nem azt hogy mennyire jó. :D Amúgy meg nem biztos hogy kapok, de nagyon szeretnék! :) Még amúgy a 900 is szép (mert úgy néz ki, mint a 800 xD), de az is drága... Szóval szerintem maradok a 800-nál. :)De azért köszi a válaszokat, ha még gondoljátok, írhattok róla, azt megköszönném, bár már nagyon sok mindent tudok a telóról, mert sokszor utánanéztem. :D
2013. ápr. 23. 19:50
 13/16 anonim ***** válasza:

#11


Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy szerintem az ACDC szar zenét csinál, mert számomra a szar szó egyenlő a jóval.

Tehát azért, mert te rosszul használsz két szót még hülyeség.

2013. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem lumia 920am van csak érdekességként 13 vagyok és nekem 800 külseje fogott meg mert olyan gyönyörű domború,sztem egyik legszebb telefon,jok ezek a lumiak sztem érdemes megvenni.800at vettetem volna a szülőkkel mert gondoltam nem fizetnek annyi pénzt,de a 920 at vettek meg,:)Sebaj egyebkent persze szidhatjak a zune-t ha egyszer megtanulod kezelni akkor sztem nem akadály és nagyonszép nőies telefon,ajanlom
2013. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nőies telefon? XD
2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15: Miért ne lenne nőies?! :D

#14: Hát igen, a 920 a legjobb, de arról csak álmodhatok azt hiszem, azt tuti nem kapok! xD Még az se biztos hogy ezt megkapom, szóval csak reménykedem! :)

2013. ápr. 29. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!