Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom figyelni a...

_tomika_ kérdése:

Hogyan tudom figyelni a barátnőm mobilforgalmát? Hogy kinek küld SMS-t és kit hív?

Figyelt kérdés

A TV-ben láttam (Barátok közt), hogy van ilyen lehetőség. Hogy be lehet állítani egy mobilon, hogy ha küld egy sms-t, vagy fogad, vagy hív, vagy hívják, akkor erről értesítést küld egy másik telefonra.

Vagy ha ez nem, milyen lehetőség lenne hasonlóra?

Nem hegyi beszédre van szükségem, tudom, hogy ez helytelen,

de muszáj... Előre is köszönöm a segítséget!



2013. máj. 28. 12:03
 1/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagyok biztos benne, de lehet, hogy ehhez kell az, hogy ő beleegyezzen, vagy hogy mindkét telefon a neveden legyen.
2013. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre vannak megfelelő programok. Azonban a legtöbbjük törvénybeütköző. Ha a párod gyanúsan viselkedik, akkor inkább szakíts vele, mint hogy lenyomozd.
2013. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2013. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
muszáj,aha.
2013. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem hegyi beszédre van szükségem. Ha a szakítás olyan egyszerű lenne, már megtettem volna. De látszik, hogy Te még sosem szerettél senkit. Egyszerűen kíváncsi vagyok, mert hallottam valamit, amit ő tagad, de nem vagyok biztos, hogy megbízhatok-e benne. Ennyi. Aki csak oktatni tud, inkább legyen szíves és ne írjon. Köszönöm szépen.
2013. máj. 28. 12:13
 6/10 anonim válasza:
Az csak egy sorozat...szerintem nem kivitelezhető hasonló egy beállítással a telefonban. Zsoltifiú vette a telefont a csajának, így ha az ő nevén volt az előfizetés, akkor köthetett rá ilyen szerződést.
2013. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerettem. pont ezért nem nyomozgattam utána, és a legrosszabb helyzetekben is volt bennem annyi gerinc, hogy nem túrok bele a személyes dolgaiba. és ez nem hegyi beszéd, csak megjegyzés.
2013. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Hegyibeszéd? Törvényről hallottál már? Nem a Barátok közt-ből kell tanulni az életet!

Bizalomról, korrekt viselkedésről (mindkét fél részéről!) hallottál már?


Jöhetne már a napsütés!

2013. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hallottam törvényről, ugyanis nap mint nap azokkal dolgozom, hivatásomból adódóan. Egyébként utánakerestem, van ilyen program, és teljesen LEGÁLIS, csak egy pendrive-szerű kütyü kell hozzá, meg a telepítő program. Legfőként cégek szokták használni az alkalmazottaik céges telefon-beszélgetéseikhez. Egyszerűen nem akarom, hogy valaki, akinek a csillagokat is lehozom, hülyének nézzen. Felnőtt vagyok már ehhez. Akárcsak a kioktatáshoz is. Kössszzzi!
2013. máj. 28. 13:16
 10/10 anonim válasza:

Mi a francért nem lehetne lehallgatni az embernek a saját barátnőjét?

Am tényleg hegyi beszéd :D ez sem segít amit én írtam.De ha meg lesz a meg oldás akkor egy privát üzenetet küldhetnél majd nekem hogy mi ennek a programnak vagy akárminek a neve! :)

2013. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!